صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
خطر حمله قلبی در کمین سالمندانی که آهسته راه می روند

خطر حمله قلبی در کمین سالمندانی که آهسته راه می روند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، ورزش، به خصوص در حال حاضر، باید بخش مهمی از زندگی روزمره ما باشد. گفتنی است که پیاده روی یکی از بهترین تمرینات ورزشی است و توسط پزشکان سراسر دنیا توصیه می شود.
نتایج مطالعه محققان دانشگاه لستر بریتانیا بر اساس سرعت پیاده روی شخص، به ویژه برای افراد میانسال، هشداردهنده است.
طبق نتایج مطالعه، افراد میانسال با سرعت پیاده روی آهسته در مقایسه با کسانی که پیاده روی با سرعت ثابت و یا بسیار سریع داشتند، در معرض بالای خطر ابتلا به بیماری های قلبی قرار دارند.
تام یتس، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «این یافته ها نشان می دهد که سرعت پیاده روی عادی عامل پیش بینی کننده مستقل مرگ مرتبط با قلب است.»
از اینرو محققان تاکید می کنند سرعت پیاده روی قویاً با اندازه گیری تحرک ورزشی فرد مرتبط است و معیار خوبی از آمادگی جسمانی کلی است.
وی در ادامه می افزاید: «سرعت پیاده روی می تواند برای شناسایی افرادی که دارای آمادگی جسمانی پایین و خطر مرگ و میر بالا هستند استفاده شود تا از آن برای اقدامات فیزیکی هدفمند بهره گیری شود.»
در این مطالعه، تیم تحقیق ۴۲۰,۷۲۷ فرد میانسال را در بریتانیا مورد بررسی قرار دادند.
در مدت ۶.۳ سال، بعد از جمع آوری داده ها، تعداد ۸,۵۹۸ نفر فوت کرده بودند: ۱۶۵۴ نفر به دلیل بیماری قلبی-عروقی و ۴۸۵۰ نفر به دلیل سرطان جان شان را از دست داده بودند.

همچنین مطالعه کنید:

نارضایتی از چرخش گردونه شانس خودرو

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، شماری از کارشناسان نیز بر این باورند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *