صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اولین جلسه بررسی علل واژگونی اتوبوس در بندرعباس برگزار می‌شود

اولین جلسه بررسی علل واژگونی اتوبوس در بندرعباس برگزار می‌شود

به دستور استاندار کمیته‌ای برای بررسی این حادثه تشکیل‌شده اما مهم‌تر از همه این مسائل این است که تصمیم درست بگیریم و اقداماتی را به انجام برسانیم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در استان نباشیم.
بهروز اکرمی  در مراسم تشییع پیکر زهرا زرنگاری از جان‌باختگان حادثه واژگونی اتوبوس در خصوص بررسی علل این حادثه ناگوار، اظهار کرد: در ساعات اولیه بامداد که از این حادثه رخ داد، استاندار مدیران ذی‌ربط را برای رسیدگی به حادثه بسیج کرد.
 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا,  وی بابیان اینکه استاندار همان روز سریعاً خود را به شهرستان داراب رساند، افزود: استاندار به همراه تعدادی از مسئولین روند درمان مصدومین را رصد کرد و وضعیت فوت‌شدگان و انتقال آن‌ها به استان هرمزگان را پیگیری کرد.
 
اکرمی با اشاره به اینکه دستور تشکیل کمیته‌ای برای بررسی حادثه توسط استاندار صادرشده است، تصریح کرد: مسئولیت برگزاری این جلسات با بنده است و فردا اولین جلسه کارشناسی را برای بررسی علل این حادثه ناگوار برگزار می‌کنیم. به مردم خوب استان این اطمینان را می‌دهم که استاندار و سایر مسئولین به جد پیگیر هستند که ابعاد این حادثه دقیقاً موردبررسی قرار گیرد و اگر قصوری از ناحیه هرکسی یا سازمانی شکل‌گرفته برخورد لازم انجام شود. مهم‌تر از همه این است که ما تصمیم بگیریم و اقداماتی را به انجام برسانیم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در استان نباشیم.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *