صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
درجات بالای بهشت زیر پای مادران شاغل است

درجات بالای بهشت زیر پای مادران شاغل است

 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی دراعتراض به نوشته یک تابلو تبلیغاتی و انتشار آن در فضای مجازی مبنی بر این که « بهشت زیرپای مادران است نه کارمندان»، گفت: بهشت درجات مختلفی دارد و درجات بالای آن متعلق به مادران کارمند و شاغل است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، پروانه سلحشور درآیین نکوداشت«شهیندخت مولاوردی» بدون اشاره به نام فرد و یا گروهی اظهارکرد: کسانی که اینگونه می خواهند زنان را خانه نشین کنند نه تنها موفق نخواهند شد بلکه موج انزجار و نفرت نسبت به اینگونه رفتارها بیشتر می شود.
وی با بیان اینکه ما زنان هم می توانیم کار در خانه و مادری خود را داشته باشیم و نیزمی توانیم برای کل جامعه مادری کنیم تاکید کرد: شهیندخت مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده یکی از نمونه این زنان به شمار می رود.
وی اضافه کرد: در دوران مسئولیت مولاوردی در معاونت زنان ریاست جمهوری شاهد هجمه انتقادات بودیم و گروه هایی که خواهان خانه نشین کردن زنان هستند باعث شدند خانم مولاوردی آزارهای زیادی در این راه ببینند اما او همواره در راه خود استوار بود.
وی اضافه کرد: هنگام جابجایی خانم مولاوردی ازسمت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به حوزه امورحقوق شهروندی شاهد تماس های مکرر دختران جوان بودم که با گریه می خواستند او در این سمت باقی بماند و این مساله من را متاثر می کرد.

همچنین مطالعه کنید:

سید کمیل طیبی

مصائب یارانه دهی

سرمقاله-  دولت در حالی یارانه ۱۰۰ هزار تومانی و وام یک میلیونی را در صف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *