صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
شکایت ذوب آهن از "شکاری" و روبین‌کازان/ آذری: شکاری بازیکن ماست

شکایت ذوب آهن از "شکاری" و روبین‌کازان/ آذری: شکاری بازیکن ماست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، رضا شکاری که پیش از این با روستوف قرارداد داخلی بسته بود با حضور قربان بردیف سرمربی فصل قبل روستوف در روبین کازان، با قرارداد پنج ساله روانه روبین کازان شد تا همبازی سردار آزمون شود. این در حالی است که باشگاه ذوب‌آهن مدعی است که شکاری با این باشگاه اصفهانی قراداد دارد.
آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، درباره حواشی قرارداد رضا شکاری اظهار کرد: هفته گذشته رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر این که شکاری بازیکن ما است را روی سایت باشگاه گذاشتیم و خبر رسانی کردیم. این بازیکن تا یک سال و نیم دیگر با ما قرارداد دارد. شکاری ابتدا مدعی بود که با باشگاه رستوف قرارداد بسته، در صورتی که قراردادی شخصی با قربان بردیف نوشته بود و اکنون که بردیف به کازان رفته، شکاری هم به اتفاق این سرمربی راهی کازان شده است.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد ادامه داد: حرکت این بازیکن علی رغم این که غیر قانونی است، اقدام به عقد قرارداد پنج ساله با این تیم کرده است. البته به نظر من شکاری در این قضیه زیاد مقصر نیست. ما این پدیده را نه به خاطر رضا شکاری بلکه به خاطر بحث نخبه دزدی که در فوتبال ما انجام می‌شود و رویه غیر قانونی که اعمال می‌شود، دنبال خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: ما از رضا شکاری، باشگاه کازان روسیه و واسطه‌ای به نام مهدی حق تعالی که قراردادش عملاً یک ماه قبل منقضی شده بود، شکایت خواهیم کرد.

همچنین مطالعه کنید:

تولید سالانه ۱ میلیون تن تخم مرغ در کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، ملک نیا مدیرکل امور دفتر طیور وزارت جهاد کشاورزی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *