صفحه اصلی / جشنواره عید تا عید خودروهای الوند/ ارائه قطعات رایگان برای مشتریان کامیونت الوند

جشنواره عید تا عید خودروهای الوند/ ارائه قطعات رایگان برای مشتریان کامیونت الوند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ محمد رضا مهری ضمن بیان مطلب فوق افزود: این طرح به مناسبت اعیاد قربان و غدیر از تاریخ 11 لغایت 23 شهریور در 21 نمایندگی منتخب شرکت خدمات فنی رنا برگزار می شود. میزان پراکندگی کامیونت های الوند و میزان پذیرش نمایندگی ها در انتخاب نمایندگی ها برای اجرای این طرح مد نظر قرار گرفته است.
وی هدف از برگزاری این طرح را ارتقا رضایت مندی مشتریان و دارندگان  خودروهای الوند شرکت سایپا دیزل، ارتقا سهم بازار خدمات و رونق کسب و کار نمایندگان و افزایش وفاداری مشتریان دانست و گفت: شرکت خدمات فنی رنا همواره در مسیر مشتری مداری و ارائه خدمات ویژه برای مشتریان پیش قدم بوده و موفقیت های چشمگیری نیز به دست آورده که این موضوع مسئولیت این شرکت و نمایندگی های مجاز را بیش از پیش کرده است.
مدیر شبکه و آموزش نمایندگی های شرکت خدمات فنی رنا  افزود: دارندگان خودروهای الوند خارج از دوره گارانتی می توانند با مراجعه به نمایندگی های منتخب شرکت رنا در سراسر کشور از خدمات تعویض فیلتر گازوئیل و فیلتر آبگیر گازوئیل به صورت رایگان در صورت تعویض روغن و فیلتر روغن به هزینه مشتری بهره مند شوند.

همچنین مطالعه کنید:

dolar

نرخ رسمی ۲۱ ارز پایین آمد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، امروز نرخ دلار آمریکا همچنان بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *