صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
رونمایی از مجموعه «مشاهیر خاندان صدر» درسالروز ربوده شدن امام موسی صدر

رونمایی از مجموعه «مشاهیر خاندان صدر» درسالروز ربوده شدن امام موسی صدر

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا ،جلد نخست مجموعه «مشاهیر خاندان صدر»، نوشته محسن کمالیان عصر روز نهم شهریور ماه در خانه‌ «انتشارات راز نی» در قم  با حضور برخیاز اعضای خانواده امام موسی و افرادی همچون سید هادی خسروشاهی، حجت الاسلام محمود خلیلی، دکتر محمدعلی مهدوی راد، دکتر سید کاظم صدر، مهندس مهدی فیروزان، حجت الاسلام مسعود ادیب، حجت الاسلام شمس، سیدحسن اقامیری رونمایی شد .
نویسنده این کتاب در این مراسم که در سالروز ربوده شدن امام موسی صدر برگزار شده بود، گفت: این کتاب به مناسبت یکصدمین سالگرد درگذشت ایت الله سیداسماعیل صدر منتشر شده است. خاندان جلیله صدر در ١۵٠ سال اخیر خاندانی تاثیرگذار در جهان اسلام بوده و در هر نسل افراد تاثیرگذار بسیاری از این خاندان بوده اند. ازین جهت این خاندان منحصر به فرد است و باید آثار این خاندان را أحیا کرد.
وی افزود :سرنوشت بسیاری از تالیفات مشاهیر این خاندان معلوم نیست امید است که با مشارکت بازماندگان و پژوهشگاه‌ها این اثار شناسایی و منتشر شوند. همچنین امیدوارم امسال همایشی برای بزرگداشت ایت الله سیداسماعیل صدر نیز برپا شود.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *