صفحه اصلی / باید از شایسته ترین افراد در رأس هرم مدیریت استفاده کرد

باید از شایسته ترین افراد در رأس هرم مدیریت استفاده کرد

 جواد حاجی مزدارانی – معاون امور مناطق بانک – در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کلیه کارکنان استان، بیان داشت: برای اداره مطلوب بانک باید بهترین افراد در رأس هرم مدیریت قرار گیرند تا زمینه دستیابی به اهداف و برنامه های عملیاتی و کسب نتایج مطلوب فراهم شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان لرستان؛ وی با تأکید بر تغییر نگرش در حوزه پرداخت ها، عقد قرارداد پرداخت تسهیلات با ادارات و اقتصاد مقاومتی، افزود: به حمد الله همکاران در سال ۹۵ با تلاش، پشتکار و برنامه منسجم توانستند عملکرد مطلوبی داشته باشند و کارنامه موفقیت آمیزی برای بانک رقم زنند.
حاجی مزدارانی با تاکید بر نگاه اقتصادی به فعالیت ها، اظهار داشت: برای انجام تمامی کارها باید صرفه و صلاح ذینفعان را مقدم بدانیم چرا که جلب رضایت مشتریان در گرو بازاریابی اصولی بوده و آموزش کارکنان در این زمینه نقش بسیار مهمی ایفا می کند.  
معاون امور مناطق افزود: رؤسای شعب باید این نکته را مد نظر قرار دهند که در شش ماهه اول سال با برنامه ریزی دقیق، به مدیریت بهینه مصارف بپردازند تا ضمن خدمات رسانی مطلوب به هموطنان، با تحقق سودآوری شعب؛ انتظارات سهامداران را برآورده سازند.
در ادامه حمید رضا محسنی- رئیس اداره امور شعب استان لرستان – ضمن ارایه گزارش از روند پرداخت تسهیلات و جذب منابع در سال گذشته، از روند اخیر جذب منابع در شعب استان ابراز رضایت کرد و افزود: انشاالله با توجه به ظرفیت و استعداد همکاران و برنامه ریزی اصولی با وفاق و همدلی بودجه جذب و مصارف تا پایان شش ماهه نخست محقق خواهد شد.
سعید احسانی نیز ضمن قدردانی از اعتماد مدیران ارشد بانک، ابراز امیدواری کرد با کمک خداوند متعال و همراهی همکاران تلاشگر استان لرستان، شاهد رشد و شکوفایی بیشتر بانک در استان باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

ایران خودرو

محصولات ایران‌خودرو گران شد + جدول

شرکت ایران خودرو قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد که به علت نرخ جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *