صفحه اصلی / تشکیل کارگروه برای بررسی وضعیت پرداختی نیروهای مسلح

تشکیل کارگروه برای بررسی وضعیت پرداختی نیروهای مسلح

یک اختلاف محاسباتی میان نیروهای مسلح و سازمان برنامه و بودجه باعث چنین وضعیتی شده بود که جلسه روز گذشته موضوع برطرف شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ  حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز چهارشنبه – 8 شهریور – در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قدرت دفاعی کشور بر پایه‌ی حمایت و پشتیبانی مردم از نیروهای مسلح است و ما در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، باید تجهیزات و امکانات آن را فراهم کنیم.
 
وی خاطر نشان کرد: با برنامه‌هایی  که در پیش گرفته‌ایم به صورت تمام و کمال تلاش خواهیم کرد که نیازهای  مورد نظر نیروهای مسلح تامین شوند.
 
وزیر دفاع همچنین درباره‌ی وضعیت پرداخت حقوق کارکنان نیروهای مسلح گفت:  یک اختلاف محاسباتی میان نیروهای مسلح و سازمان برنامه و بودجه وجود داشت که در جلسه روز گذشته این موضوع برای مرحله فعلی حل شد و کارگروهی تشکیل گردید تا به صورت کلی موضوع را بررسی کند  و اقدامات لازم را انجام دهد تا دیگر چنین اختلافاتی پیش نیاید و حقوق نیروهای مسلح مانند گذشته درموعد خود پرداخت شود.
 
حاتمی  همچنین در پاسخ به پرسشی درباره ی طرح برخی از اظهارات از سوی مقامات غرب مبنی بر بازدید از مراکز نظامی تصریح کرد: اهمیتی ندارد که فردی چنین ادعایی مطرح کرده است ما نیز نباید پاسخ این گونه ادعاها را بدهیم.
 
وی در پایان درباره‌ی زمان بهره برداری از زیر دریایی فاتح خاطر نشان کرد: ان‌شاء الله این محصول در موعد مقرر خود که خیلی دیر هم نیست موردبهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

همچنین مطالعه کنید:

بازارها در فاز احتیاط

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، بازار سهام در حالت نزولی قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *