پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / فعالیت کارخانه فولاد کویراز سر گرفته می‌شود

فعالیت کارخانه فولاد کویراز سر گرفته می‌شود

 «سیدجواد ساداتی نژاد» گفت: کارخانه فولاد کویر آران بیدگل که از شش ماه قبل به دلیل کمبود مواد اولیه تولید فعالیت تولیدی خود را متوقف کرده بود، حدود ۳۰۰ کارگر شاغل خود را تعدیل کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، وی با بیان اینکه در روزهای گذشته مقدمات از سرگیری فعالیت این واحد صنعتی فراهم شده است، گفت: در جلسه روز گذشته (ششم شهریور ماه) کمسیون صنایع و معادن مجلس با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت‌های فولاد خوزستان و فولاد کویر، درباره وضعیت کارخانه فولاد کویر آران و بیدگل تصمیم‌گیری شد.
به گفته وی، در این جلسه مقرر شد شرکت فولاد خوزستان به عنوان یک تولیدکننده بالادستی، مواد اولیه مورد نیاز  کارخانه فولاد کویر را تامین کند.
همچنین مدیر عامل کارخانه فولاد کویر آران بیدگل وعده بازگشایی کارخانه و بازگشت به کار ۳۰۰ کارگر بیکار شده کارخانه را داده است که به زودی انجام می‌شود.
وی افزود: شرکت فولاد کویر یکی از شرکت‌های مطرح تولید فولاد است که با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را از حدود ده سال قبل در منطقه آران و بیدگل آغاز کرده و در این مدت حدود هزار کارگر به‌صورت مستقیم در آن مشغول کار بوده‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

دارایی ۳۸۰ هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین فهیمی گفت: در طرح آزادسازی سهام عدالت تا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *