صفحه اصلی / مردم رستوران های دریافت کننده “حق سرویس ” را معرفی کنند

مردم رستوران های دریافت کننده “حق سرویس ” را معرفی کنند

 سید علی اصغر میرابراهیمی اظهار داشت: مردم در صورت مشاهده چنین تخلفی، می توانند به صورت مکتوب به شماره ۶۶۹۵۰۰۹۹ نمابر ارسال کنند یا موضوع را از طریق شماره تلفن های ۶۶۴۰۸۴۸۹ و ۶۶۴۹۴۳۱۲، ۶۶۴۰۴۹۹۱ به اطلاع اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس برسانند.
 به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سفر، وی ادامه داد: به طور قطع شکایت های مردم پیگیری می شود و اگر واحد صنفی آن تخلف را تکرار کرد اخطار پلمپ می دهیم و برای جریمه و طی مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می کنیم.
رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران اضافه کرد: علاوه بر این، بازرسان اتحادیه به صورت دوره ای، هر ۴۵ روز تا دوماه یک بار، برای بازرسی رستوران ها و سلف سرویس های مجوزدار به واحدهای صنفی مراجعه می کنند.
وی افزود: اکنون ۱۵ بازرس افتخاری و پنج بازرسی موظفی در این زمینه فعالیت می کنند و علاوه بر این، اعضای هیات مدیره اتحادیه نیز حق بازرسی دارند.
به گزارش ایرنا، میرابراهیمی با یادآوری اینکه اکنون۹۰۰ رستوران و سلف سرویس پروانه دار و ۳۰۰ واحد در دست اقدام برای دریافت مجوز در شهر تهران وجود دارد، گفت: واحدهای صنفی متخلف عمدتا جزو واحدهای بدون مجوز هستند.

همچنین مطالعه کنید:

زنگ خطر گرانی دوباره مرغ

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، به هر ترتیب نباید از بی تدبیری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *