صفحه اصلی / ارائه بسته‌های متنوع اعتباری به بنگاه‌های تولیدی و اشتغال‌زا

ارائه بسته‌های متنوع اعتباری به بنگاه‌های تولیدی و اشتغال‌زا

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک دی، محمدرضا قربانی در حاشیه بازدید از چند شرکت تولیدی ـ بازرگانی که از مشتریان بانک هستند، تصریح کرد: حمایت بانک دی از شرکت‌های تولیدی و بازرگانی قدمی در راستای تداوم فعالیت بخش تولید کشور و نیروی انسانی شامل کارگران و مهندسان است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" اظهار کرد: حمایت از شرکت‌های تولیدی صرف نظر از اینکه تولید صد در صد داخلی هستند و یا تحت لیسانس شرکت‌های خارجی فعالیت می‌کنند، در صورتی که سبب ایجاد اشتغال در کشور شود از وظایف بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی است.
مدیرعامل بانک دی در ادامه دیدارهای خود از شرکت‌ها و مشتریان ارزنده بانک با حضور در شرکت‌های تکوین الکتریک و سام پخش از مجموعه شرکت‌های سامسونگ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این شرکت‌ها با مدیران آنها گفت‌وگو کرد.
شرکت تکوین الکترونیک نماینده انحصاری شرکت سامسونگ کره در ایران است و وظیفه تولید و مونتاژ لوازم خانگی با برند سامسونگ را برعهده دارد که در حال حاضر تولید و مونتاژ حدود ۸۰ مدل یخچال فریزر و ساید، ۱۴ مدل ماشین لباسشویی و روزانه حدود ۹۰۰ دستگاه جاروبرقی را انجام می‌دهد. شرکت سام پخش نیز در زمینه فروش انواع لوازم خانگی فعالیت دارد.

همچنین مطالعه کنید:

بازارها در فاز احتیاط

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، بازار سهام در حالت نزولی قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *