صفحه اصلی / افتتاح ۷ پروژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خراسان شمالی

افتتاح ۷ پروژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خراسان شمالی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهـداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی، علی‌اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: برای اجرای این پروژه‌ها ۲۷ میلیارد و ۷۳۹ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی افزود: بهسازی و روکش آسفالت ۱۲ کیلومتر از محور بجنورد-اسفراین با پنج میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال اعتبار و ساخت و آسفالت تقاطع شهرک حمل و نقل بجنورد با سه میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال اعتبار از جمله این پروژه‌ها است.
وی بیان کرد: پنج کیلومتر روکش آسفالت گرم راه‌های روستایی محور زرد و قلعه استاد با سه میلیارد ریال اعتبار از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت است.
بدیعی مقدم اظهار کرد: ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت گرم راه‌های روستایی اردوغان و بام، صفی‌آباد با ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی اظهار کرد: بهسازی و روکش آسفالت دوربرگردان بش قارداش بجنورد با سه میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال نیز همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود
وی افزود: ساخت زیرگذر برزل آباد محور شیروان-فاروج با سه میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال اعتبار و ساخت تقاطع کلاغ آشیان با یک میلیارد و ۵۶۸ میلیون ریال اعتبار از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در این اداره کل است.

همچنین مطالعه کنید:

تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است

به گزارش کسب و کار به نقل از بیمه مرکزی، بر اساس مصوبه هیئت وزیران، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *