صفحه اصلی / کابوس ایران با مشت‌های گره کرده کی‌روش

کابوس ایران با مشت‌های گره کرده کی‌روش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی نیاز مبرمی به پیروزی برابر ایران دارد تا برای نهمین‌بار در تاریخ  به جام‌جهانی صعود کند. البته ایران پیش از این صعود خود را به جام‌جهانی ۲۰۱۸ قطعی کرد تا پس از روسیه میزبان و برزیل از قاره آمریکای جنوبی سومین تیم حاضر در این رقابت‌ها باشد.
چوسان کره جنوبی با اشاره به شهرت کارلوس کی‌روش در این کشور و بازی تاریخی در انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل که منجر به پیروزی و صعود  ایران با گل رضا قوچان‌نژاد شد نوشت: کارلوس کی‌روش با مشت‌های گره کرده به مصاف کره‌جنوبی آمد و هر ۲ سرمربی پیش از آغاز بازی نبرد استرس‌آوری داشتند. بازیکنان کره‌جنوبی و هواداران فوتبال رفتارهای کی‌روش را ناپخته  دیدند. هر چند این سرمربی پرتغالی در نشست خبری بازی دوستانه در سال ۲۰۱۴ میلادی در تهران از این رفتارش اظهار پشیمانی کرد؛ اما از او خاطره و احساس خوبی در اذهان کره‌ای‌ها باقی نخواهد ماند.
سایت کره ای با بررسی حضور  پیرمرد خوش تیپ پرتغالی از سال ۲۰۱۱ میلادی در ایران آورده است: کی‌روش برای دومین‌بار متوالی تیم ملی فوتبال ایران را روانه جام‌جهانی کرد و سال‌هاست صدرنشین رنکینگ آسیا است. او قهرمان اصلی تیم ملی فوتبال ایران است که ترکیب این تیم را عوض کرد. کی‌روش نگاهش را متوجه استعدادهای فوتبال ایران در اروپا از جمله آلمان، هلند، سوئد و …کرد تا تیمی بسازد که قطب اول قاره کهن محسوب می شود.
چوسان با بیان این که بازی با ایران به کابوس کره ای ها تبدیل شده تصریح کرد این بار باید به هر شکلی شده این کابوس از بین برود و سه امتیاز به حساب ببرهای شرق قاره واریز شود.

همچنین مطالعه کنید:

بازارها در فاز احتیاط

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، بازار سهام در حالت نزولی قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *