صفحه اصلی / دوره آکادمی آموزش مبانی فروش توسط نستله ایران برگزار شد

دوره آکادمی آموزش مبانی فروش توسط نستله ایران برگزار شد

به گزارش «کسب وکارنیوز»، آکادمی آموزش مبانی فروش یکی از دوره‌های تخصصی است که به منظور آموزش مهارت‌های اشتغال برای جوانان ایرانی برگزار شده است.
آکادمی آموزش مبانی فروش نستله در جمهوری اسلامی ایران در راستای اجرای یکی از برنامه‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت است که اولین دوره خود را در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ به پایان رساند و طی مراسمی در هتل اسپیناس پالاس، فارغ‌التحصیلان این آکادمی گواهینامه های پایان دوره خود را دریافت کردند. این آکادمی اولین دوره را با دعوت از دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های مختلف، از قبیل دانشگاه تهران، در محل شرکت نستله برگزار کرد.
این برنامه که شامل آموزش مهارت‌های کاربردی در فروش می‌شود در راستای اجرای ۲۱ تعهد نستله به جامعه ایرانی‌ است و هدف اصلی در آن آماده سازی جوانان برای ورود به فضای کار حرفه‌ای است. پس از دستیابی به این امر، دانش‌آموختگان با کسب مهارت‌های لازم در مشاغل تجاری آماده ورود به بازار کار می‌شوند. تاسیس آکادمی آموزش فروش بخشی از تعهد اجتماعی شرکت نستله در ایجاد ارزش مشترک است که شامل ایجاد ارزش برای کسب‌وکارها و جوامع ایرانی در جمهوری اسلامی ایران می‌شود.
علیرضا سرابچی، مدیر کل ارتباطات و سرویس‌های بازاریابی شرکت نستله ایران در این رابطه اظهار داشت: «با وجود فضای علمی و دانشگاهی پویا در کشور، این برنامه سعی دارد تا به عنوان پلی بین دانش آکادمیک و مهارت کاربردی عمل ‌کند. همکاری ما با دانشگاه‌های ایران و دانشجویان و دانش‌آموختگان از طریق برگزاری کارگاه رزومه‌نویسی در دانشگاه‌ تهران بوده است. اکنون هدف ما از برگزاری کارگاه‌های آموزش فروش، ایجاد تصویری واقع‌گرایانه و دقیق از اصول سازمانی و محیط‌ شرکت‌های بزرگ برای دانش‌آموختگان است.»
ایو منگارت، مدیرعامل نستله خاورمیانه در رابطه با اهمیت برگزاری این آکادمی گفت: «ایجاد ارزش مشترک یکی از اصول کسب‌وکار در نستله است. ما بر این باوریم شرکت‌ها برای موفقیت مداوم و پایدار در کسب‌و‌کار و تجارت، نه‌تنها ملزم به تولید ارزش برای ذینفعان هستند، بلکه برای جوامع نیز باید نسبت به ایجاد ارزش مشترک اهتمام بورزند.»
اولین دوره آکادمی آموزش مبانی فروش نستله به منظور جذب، توسعه و پیشرفت توانایی‌های جوانان ایرانی ایجاد شده و هدف آن آماده سازی و آموزش آنان برای ورود به فضای کار حرفه ای است که این امر با ایجاد پل ارتباطی میان محیط‌ آموزشی و انتظارات کارفرما، محقق می‌شود. امروز، اولین گروه از دانشجویان ،دوره آموزشی خود را به پایان رساندند و به برخی از شرکت‌کنندگان پیشنهاد همکاری و استخدام در شرکت نستله داده شد

همچنین مطالعه کنید:

زنگ خطر گرانی دوباره مرغ

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، به هر ترتیب نباید از بی تدبیری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *