صفحه اصلی / اعضای جدید هیات رئیسه کمیسیون‌های نوزده‌گانه اتاق ایران انتخاب شدند

اعضای جدید هیات رئیسه کمیسیون‌های نوزده‌گانه اتاق ایران انتخاب شدند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، دور دوم فعالیت کمیسیون‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دور هشتم هیات نمایندگان با انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه، آغاز شد.
 
همزمان با برگزاری نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در دو نوبت صبح و بعدازظهر، کمیسیون‌های نوزده‌گانه انتخابات خود را برای تعیین هیات رئیسه جدید برگزار کردند.
 
طبق قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، هر دو سال اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌ها پس از برگزاری انتخابات بین اعضای هر کمیسیون، انتخاب می‌شوند.
 
نتیجه نهایی انتخابات به شرح زیر است:
 
۱) آب، محیط زیست و اقتصاد سبز
 
سیدمحمدحسین شریعتمدار – رئیس
 
محمدرضا مشاهیری – نایب اول
 
محسن رشید فرخی – نایب دوم
 
۲) احداث و خدمات فنی و مهندسی
 
با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای حاضر در جلسه، انتخابات برگزار نشد
 
۳) انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی
 
علی شمس اردکانی – رئیس
 
آرش نجفی – نایب اول
 
رضا پدیدار- نایب دوم
 
۴) بازار پول و سرمایه
 
کوروش پرویزیان – رئیس
 
سیدرضا زیتون نژاد موسویان – نایب اول
 
محسن حاجی‌بابا – نایب دوم
 
۵) بازرگانی داخلی
 
خسرو فروغان گران‌سایه – رئیس
 
مسعود خیاط زاده – نایب اول
 
فاضل شنیور – نایب دوم
 
۶) توسعه صادرات
 
عدنان موسی پور – رئیس
 
امیر عابدی – نایب اول
 
حمیدرضا صالحی – نایب دوم
 
۷) جوانان،‌ کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان
 
افشین کلاهی – رئیس
 
سهیلا جلودارزاده – نایب اول
 
غلامحسین جمیلی – نایب دوم
 
۸) حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها
 
مسعود بنابیان – رئیس
 
سعید ترکمان دهنوی – نایب اول
 
جلیل مغازه‌ای – نایب دوم
 
۹) حمایت قضایی و مالکیت فکری
 
ناصر ریاحی – رئیس
 
احمد آتش هوش – نایب اول
 
حسن شکوهی – نایب دوم
 
۱۰) حمل‌ونقل، لجستیک و گمرک
 
مجتبی بهاروند – رئیس
 
فاطمه قنبر پور – نایب اول
 
کامل زرین قلم – نایب دوم
 
۱۱) رقابت، خصوصی‌سازی و سلامت اداری
 
حسن فروزان فرد – رئیس
 
فرشید شکرخدایی – نایب اول
 
محمود اولیایی – نایب دوم
 
۱۲) سرمایه‌گذاری
 
فریال مستوفی – رئیس
 
مهدی علی پور – نایب اول
 
مجید فانی – نایب دوم
 
۱۳) صنایع
 
ابوالفضل روغنی گلپایگانی – رئیس
 
نیما بصیری تهرانی – نایب دوم
 
سیدباقر شریف‌زاده – نایب اول
 
۱۴) فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه
 
محمدرضا طلایی – رئیس
 
عبدالرضا نوروزی – نایب اول
 
رحیم بنامولایی – نایب دوم
 
۱۵) کشاورزی و صنایع غذایی
 
غلامعلی فارغی – رئیس
 
فرهاد آگاهی – نایب اول
 
ناصر مرادی – نایب دوم
 
۱۶) گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر
 
احمد اصغری قاجاری – رئیس
 
بابک ترابی – نایب اول
 
محمدجعفر رائیچی – نایب دوم
 
۱۷) مالیات، کار و تأمین اجتماعی
 
محمود تولایی – رئیس
 
جلیل کاربخش راوری – نایب اول
 
محمدرضا نجفی منش – نایب دوم
 
۱۸) مدیریت واردات
 
سیدمحمد جعفری – رئیس
 
فرهاد احتشام زاد – نایب اول
 
سیامک پیربابایی – نایب دوم
 
۱۹) معادن و صنایع معدنی
 
بهرام شکوری  – رئیس
 
حسن حسینقلی – نایب اول
 
غلام سرور نوتی زهی – نایب دوم

همچنین مطالعه کنید:

قاچاق ساماندهی شده دام سبک از کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، افشین صدر دادرس با اشاره به اینکه در حال …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *