صفحه اصلی / ترویج و گسترش فرهنگ اصلاح الگوی مصرف در تمامی بخش‌های مجتمع بندری امام خمینی (ره)

ترویج و گسترش فرهنگ اصلاح الگوی مصرف در تمامی بخش‌های مجتمع بندری امام خمینی (ره)

 و ترویج فرهنگ بهره‌وری آن برگزار و بر لزوم اصلاح الگوی مصرف انرژی در تمامی بخش‌های مجتمع بندری امام خمینی (ره) تأکید شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، معاون مهندسی و عمران این اداره کل با اشاره به شدت دمای هوا در منطقه و به دنبال آن افزایش میزان مصرف انرژی، بر لزوم رعایت صرفه‌جویی به منظور پایداری و تداوم چرخه خدمات‌رسانی به ارباب‌رجوع و مشتریان تأکید نموده و تصریح کرد: در ادامه نشست قبلی، نمایندگان معاونت‌ها و ادارات مختلف این اداره کل، شاخص‌های مصرف انرژی مرتبط با فعالیت‌های اجرایی واحد متبوع خود را ارائه کرده و مصادیق هدر رفت و اتلاف انرژی و پیشنهادهایی درباره روش جلوگیری از آن‌ها و بهینه‌سازی مصرف انرژی را بحث و بررسی نمودند.
رضازاده در ادامه افزود: همچنین در جریان این نشست که با حضور مدیران بخش‌های مختلف این اداره کل منعقد گردید، افزایش مشارکت کارکنان در اصلاح الگوی مصرف خواستار شده و ضمن تصویب مصوبه‌های مبنی بر مرتفع سازی نقاط قابل‌بهبود، زمینه‌های لازم را برای اصلاح الگوی مصرف و بهینه‌سازی مصرف انرژی فراهم ساختند.
وی، بهره‌گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر در راستای کاهش مصرف در مجتمع بندری را از محورهای مهمی برشمرد که طی این نشست مطرح گردیده و راه‌های عملی نیل به آن را مورد بررسی قرار داد.

همچنین مطالعه کنید:

تخلف بانکها از سود مصوب

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، از آنجا که همواره بانک‌ها از سودهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *