صفحه اصلی / اختصاص ۲۰ میلیارد ریال در بخش های آموزش ـ توسعه زیرساخت ها در اروند

اختصاص ۲۰ میلیارد ریال در بخش های آموزش ـ توسعه زیرساخت ها در اروند

و برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها در نظرگرفته شده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، سید علی موسوی مدیر توسعه و تسهیل سرمایه گذاری در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری که از شبکه صدا و سیمای آبادان پخش شد به تشریح وضعیت تالار بورس اروند و مزایای راه اندازی این تالار در منطقه آزاد اروند پرداخت.
وی گفت: با توجه به اینکه زیرساخت های مالی یکی از زیرساخت های اصلی در توسعه راهبردی مناطق آزاد است سازمان منطقه آزاد اروند خود را موظف می داند زیر ساخت های ورود به بازار سرمایه  را برای تجار ، صنعتگران و بازرگانان مهیا کند که راه اندازی تالار بورس یکی از اقدامات است.
وی گفت: تالار بورس منطقه آزاد اروند اولین و تنها تالار بورس در بین مناطق آزاد است که  درسه بخش انرژی ،اوراق بهادار و کالا فعالیت می کند و کامل ترین تالار بورس است.
 وی اظهار کرد: با توجه به پتاسیل های موجود در منطقه آزاد اروند ، شرکتهای تولیدی ، پالایشگاه ،پتروشیمی ، حجم بالای مبادلات کالا و انرژی و جمعیت زیاد در منطقه، بازار سرمایه می تواند در کلیه حوزه های کالا، انرژی و اوراق بهادار به عنوان یک قطب در کشور معرفی گردد.
وی افزود: چهار برنامه برای اطلاع رسانی ، افزایش سطح آگاهی  و شناخت مردم و شرکت ها از بازار بورس در نظر گرفته ایم که شامل تعامل بیشتر با رسانه ها ، برگزاری دوره های آموزشی از صدا و سیما ،برگزاری کارگاه های آموزشی و شرکت در نمایشگاه ها و همایش های مرتبط است که امیدواریم با این برنامه ها بتوانیم تالار بورسی فعال در منطقه داشته باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

رشد ۸۰ درصدی معاملات اوراق تسهیلات مسکن

به گزارش کسب و کار نیوز، ‌اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن یا همان اوراق …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *