صفحه اصلی / سلطانی‌فر: همه باید کمک کنیم پرسپولیس امسال قهرمان آسیا شود

سلطانی‌فر: همه باید کمک کنیم پرسپولیس امسال قهرمان آسیا شود

 ‎به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی‌فر صبح دوشنبه در دیداربا هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس گفت: ‏حاکمیت اخلاق و اصول فرهنگ اسلامی، رفتن به سمت و سوی باشگاه شدن همراه با حفط حرمت هواداران و پیشکسوتان  به ‏همراه درآمدزایی باید در صدر برنامه‌های شما باشد‎.
او با اشاره به موقعیت خوب پرسپولیس در بین تیم‌های آسیایی، تاکید کرد: استمرار روند موجود موفقیت‌ها و اهتمام همه برای موفقیت و قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باید به عنوان یک هدف مهم مد نظرتان باشد و همه ‏گونه حمایتی برای نتیجه گرفتن یک تیم باشگاهی از ایران بعد از سال‌ها در این جام، از سوی وزارت‌خانه خواهیم داشت و اعتبار ‏فوتبال ایران باید حفظ شود‎.
وزیر ورزش در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت مباحث اخلاقی و حفظ شان و منزلت فوتبال در ورزش در این باشگاه ‏مردمی پرداخت و گفت: از اعضای هیات مدیره می‌خواهم که موضوع حرمت بزرگترها و پیشکسوتان و توجه لازم و کافی به ‏خواست‌های هواداران را کاملا مد نظر داشته باشند. ‎
سلطانی‌فر اضافه کرد: بازیکنان و ستاره‌های ورزشی الگوی جوانان هستند و رفتار و منش آن‌ها چه در زمین بازی و چه ‏در خارج از میدان فوتبال بر روی آن‌ها تاثیر دارد محیط باشگاه و ترویج مباحث فرهنگی و اخلاقی در آن باید به گونه‌ای باشد که ‏روز به روز این مفاهیم ارزشی تقویت شود‎.
وزیر ورزش و جوانان در قسمت دیگری از سخنان خود با هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس به ثبت درآمدزایی باشگاه پرداخت ‏و گفت: حل شدن مشکل بدهی مالیاتی و بدهی به اشخاص و توجه به ظرفیت‌های درآمدزایی پرسپولیس برنامه‌های مبسوط و ‏عملی نیاز دارد و معتقدم با حضور هیات مدیره جدید این امکان بیش‌تر و بهتر به وجود آمده است‎‏.‏
هم‌چنین برنامه‌ریزی برای گسترش فعالیت‌های باشگاه‌ها در فوتبال پایه و رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید به نحوی که ‏نیاز تیم بزرگسالان در رده‌های جوانان تامین شود مورد تاکید وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.
در این نشست طاهری، مدیرعامل پرسپولیس گزارشی از برنامه‌ها و مشکلات پیش‌روی آن ارائه کرد و حاجی بیگی و روغنی ‏دو عضو جدید هیات مدیره هم با ابراز خوشحالی از حضورشان در هیات مدیره پرسپولیس، آمادگی خود را برای حل مشکلات ‏اقتصادی این تیم در کنار سایر اعضای هیات مدیره و مدیرعامل اعلام کردند.
هم‌چنین آقایان کاشانی و گرشاسبی نیز در خصوص مشکلات و نیازها و موفقیت‌های تیم فوتبال پرسپولیس گزارشاتی را به وزیر ‏و هیات مدیره ارائه کردند.

همچنین مطالعه کنید:

سفر به قلب ماده: از موی سر تا کوارک‌ها!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *