صفحه اصلی / راهسازی زیلایی نادرترین پروژه روستایی در کشور است

راهسازی زیلایی نادرترین پروژه روستایی در کشور است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، محمدعلی علیمردانی با بیان این مطلب افزود: این محور کاملا به سمت چهار ‌محال و بختیاری باز شده و امکان تردد بارهای سنگین نیز در محور وجود دارد.
وی با بیان اینکه که این منطقه در چند سال گذشته از محروم‌ترین نقاط استان بوده است، گفت: ۳۵  کیلومتر جاده‌سازی در این منطقه کار شده و مشکل‌ترین پروژه در راهسازی کشور بوده است.
علیمردانی این پروژه جاده‌سازی را یک الگوی راهسازی در کشور عنوان کرد و گفت: حدود ۱۶ کیلومتر انشعابات باقی‌مانده طرح نیز به مناقصه رفته و عملیات اجرای آن به زودی شروع می‌شود.
وی با بیان اینکه حدود ۱۱ هزار نفر در این منطقه ساکن هستند، افزود: مردم منطقه در گذشته مجبور بودند برای رساندن خود به مرکز استان ساعت‌ها راهپیمایی کنند و با تدابیر وزارت راه و شهرسازی و مسئولین استان با اختصاص اعتبار ویژه توسط وزارت راه و شهرسازی توانستیم این امر را محقق کنیم و به سرانجام برسانیم.
علیمردانی تصریح کرد: اعتبار صرف شده برای این ۳۵ کیلومتر ۱۷ میلیارد تومان است و انشعابات نیز حدود هفت میلیارد اعتبار اولیه دارد که در آینده اضافه می‌شود. تا دو ماه آینده اجرای انشعابات و بهسازی محور آغاز می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

دنیا و آژانس انرژی اتمی به ایران بدهکارند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *