صفحه اصلی / بیهوش شدن یک آتش‌نشان بجنوردی به علت گرما و رطوبت چاه

بیهوش شدن یک آتش‌نشان بجنوردی به علت گرما و رطوبت چاه

 بیمارستان شد. رطوبت، گرما و فشار کار باعث از حال رفتن این امدادگر آتش‌نشانی شده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، «عباس جفاکش» فرمانده عملیات آتش‌نشانی بجنورد اعلام کرد که روز گذشته (جمعه/۱۳ مرداد)، یک آتش‌نشان بجنوردی پس از نجات ۲ روستایی از عمق چاه، راهی بیمارستان شد.
وی در تشریح این حادثه، افزود: ظهر روز جمعه با تماس اورژانس مبنی بر گرفتار شدن دو مرد روستایی در عمق چاه بلافاصله اکیپ‌های امدادی آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
فرمانده عملیات آتش‌نشانی بجنورد افزود: ساعت ۱۳ و ۳ دقیقه همان روز بعد از تماس اورژانس اکیپ امداد و نجات از ایستگاه مرکزی به محل حادثه روستای میرزا حسن لو اعزام شد.
جفاکش ادامه داد: در محل حادثه بعد از گاز گرفتگی اولین نفر در عمق ۱۵ متری چاه آب، دومین نفر نیز که برای کمک‌رسانی وارد چاه شده بود، به همراه نفر اول دچار گاز گرفتگی شده و هر دو در عمق چاه گرفتار شدند.
این مقام مسؤل تصریح کرد: آتش‌نشانان با استفاده از سه پایه نجات، دستگاه دراگر( اکسیژن رسان در عمق چاه) و طناب حمایت وارد عمق پانزده متری شده و دو نفر را که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده بود، از درون چاه خارج کردند. این دو مصدوم جهت ادامه مداوا تحویل نیروهای اورژانس حاضر در محل شده‌اند.
به گفته فرمانده عملیات آتش‌نشانی بجنورد، در این حادثه رطوبت، گرما و فشار کار باعث از حال رفتن امدادگر آتش‌نشانی شد که در حال حاضر در مراکز درمانی تحت مراقبت است.

همچنین مطالعه کنید:

تخلف بانکها از سود مصوب

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، از آنجا که همواره بانک‌ها از سودهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *