صفحه اصلی / رکوردی که استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ برجای گذاشت

رکوردی که استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ برجای گذاشت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر،  هفته دوم از رقابت‌های لیگ برتر به پایان رسید و در این هفته هم لیگ برتر بازی‌های پر گلی را داشت. در حالی که عمده بازی‌های این هفته با گل‌های فراوان همراه بود، تنها دیدار بدون گل، دیدار بین دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان بود.
جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر در حالی در هفته دوم شکل گرفت که پارس جم با ۶ امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس، دیگر تیم ۶ امتیاز این مسابقات در صدر جدول قرار گرفته است و سپیدرود، تراکتورسازی و گسترش بدون کسب امتیاز در رده های پایانی جدول قرار گرفته‌اند.
اما نکته جالب در دو هفته گذشته از این مسابقات این است که تیم استقلال تهران تنها تیمی در بین ۱۶ تیم لیگ برتری است که هنوز موفق به گلزنی نشده است و در نقطه مقابل تیم استقلال خوزستان تنها تیمی در این مسابقات است که هنوز دروازه‌اش باز نشده است.
استقلال تهران در حالی در ۱۸۰ دقیقه گذشته از لیگ برتر به گل نرسیده است که در فصل گذشته گلزن ترین تیم در رقابت‌های لیگ برتر بود.
جدال دو تیم آبی پوش تهران و خوزستان در هفته دوم از رقابت های لیگ برتر با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا با ثبت این نتیجه استقلال خوزستان ۴ امتیازی شده و در رتبه هشتم جدول قرار بگیرد و استقلال تهران با یک امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار بگیرد.

همچنین مطالعه کنید:

ایران خودرو

محصولات ایران‌خودرو گران شد + جدول

شرکت ایران خودرو قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد که به علت نرخ جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *