صفحه اصلی / اعزام دومین گروه خبرنگاران همدان با قطار به مشهد مقدس

اعزام دومین گروه خبرنگاران همدان با قطار به مشهد مقدس

همدان- مشهد که از ۲ مردادماه آغاز شده با استقبال خوب هم استانی‌ها مواجه گشته است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، فرهاد فرزانه گفت: با توجه به استقبال مردم همدان از مسافرت با قطار همدان- مشهد، این بلیت‌ها تا مورخه ۳۰ مردادماه امسال به فروش رفته است.
وی بیان کرد: واگن‌های در نظر گرفته شده برای این مسیر از نوع چهار تخته و شش تخته درجه یک بوده و فروش بلیت برای عموم مردم در مسیر مزبور از طریق کانال‌های فروش شرکت رجا وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir فروش تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹، اپلیکشینی و دفاتر فروش انجام می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان عنوان کرد:‌ سامانه ارتباط با مشتریان و فروش بلیت شرکت رجا با شماره ۱۵۳۹ از سراسر کشور پاسخگوی هموطنان است.
فرزانه با بیان اینکه امیدواریم با این استقبال راه‌آهن همدان از رونق خوبی برخوردار شود، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم و امیدواریم که همدان پایلوت راه‌آهن غرب کشور باشد.
وی اظهار داشت: حد نهایت سرعت قطار در راه‌آهن همدان- تهران به ۱۶۰ کیلومتر بوده که چون سفرها در ۳ ماه اول آزمایشی است، سرعت ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلومتر است اما در مسیر تهران- مشهد سرعت قطار همان سرعت همیشگی در این خط است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: در نخستین سفر قطار همدان به مشهد تعدادی از خبرنگاران استان به همراه جمعی از خانواده‌های شهدا به مشهد مقدس سفر کردند و اکنون دومین سری خبرنگاران ۳۰ مردادماه با قطار به مشهد می‌روند.

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

دنیا و آژانس انرژی اتمی به ایران بدهکارند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *