صفحه اصلی / ورود ۹۵ درصد میهمانان مراسم تحلیف از فرودگاه امام خمینی(ره)

ورود ۹۵ درصد میهمانان مراسم تحلیف از فرودگاه امام خمینی(ره)

 اختصاصی در مهرآباد فرود می آیند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، کوروش فتاحی در گفتگو ، درباره انجام پرواز مقامات خارجی برای حضور در مراسم تحلیف، گفت: شاهد حضور  هیات بلندپایه خارجی برای حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری، در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری خواهیم بود. همچنین همین تعداد پرواز نیز، مجدد در روزهای شنبه و یکشنبه بابت برگشت مقامات ارشد بسیاری از کشورها، صورت می‌گیرد و به همین دلیل، فرودگاه امام خمینی(ره) ترافیک گسترده پروازها را شاهد خواهد بود.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) افزود: با توجه به همزمانی تعداد زیادی از پروازهای حج فرودگاه امام خمینی(ره) و پروازهای تحلیف، فعالیت نیروهای شاغل در این فرودگاه به صورت سه شیفت و ۲۴ ساعته افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه ۹۵ درصد پروازهای تحلیف به فرودگاه امام خمینی(ره) خواهد بود، گفت: پروازهای خاص برای مقامات ارشد برخی کشورها به مهرآباد انجام می‌شود؛ اما بخش عمده ای از مدعوین مراسم تحلیف ریاست جمهوری، با مسافران عادی به تهران می آیند که با توجه به فرود پروازهای بین المللی در فرودگاه امام خمینی(ره)، سفر آنها به ایران نیز از طریق همین فرودگاه انجام می شود؛ بنابراین انتقال سفرهای مقامات خارجی حاضر در تحلیف ریاست جمهوری به فرودگاه امام خمینی(ره) به دلیل مسائل امنیتی نیست؛ هر چند که استقبال از مسافران ویژه پروازهای عادی در فرودگاه امام خمینی(ره) به صورت وی آی پی خواهد بود.
فتاحی درباره پروازهای حج نیز گفت: قرار است ۳۰ هزار زائر از فرودگاه امام خمینی(ره) اعزام شوند که تا به امروز، ۶ پرواز حج انجام شده و فردا نیز ۴ پرواز دیگر انجام خواهد شد. در مجموع تا ۶ شهریور، ۲۵ پرواز به جده و مدینه انجام خواهد شد؛ همچنین از ۲۰ شهریورماه نیز، پرواز برگشت حجاج مجددا به مقصد فرودگاه امام آغاز می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

بازارها در فاز احتیاط

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، بازار سهام در حالت نزولی قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *