صفحه اصلی / مالک نفت تهران باید پول طلبکاران را بدهد/ "نفت" باید از نام باشگاه حذف شود

مالک نفت تهران باید پول طلبکاران را بدهد/ "نفت" باید از نام باشگاه حذف شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پی طرح ابهام‌هایی درباره تیم واگذار شده نفت تهران و به منظور تنویر افکار عمومی، وزارت نفت اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع می‌رساند که باشگاه ورزشی نفت در تاریخ ۹۵/۴/۸ پس از طی مراحل قانونی به شرکت بهنام پیشرو کیش واگذار شده و از همان تاریخ باشگاه در اختیار این شرکت قرار گرفته و عزل و نصب مدیران نیز توسط آن باشگاه صورت گرفته است.
در قرارداد فروش باشگاه به صراحت آمده است که پرداخت دیون باشگاه و مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی کلاً به عهده خریدار (شرکت بهنام پیشرو کیش) است و این شرکت متعهد است که نام باشگاه را تغییر دهد و از عنوان «نفت» استفاده نکند.
با توجه به واگذاری ۱۰۰ درصد سهام باشگاه نفت تهران، شرکت ملی نفت ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی نداشته و خریدار باشگاه ضمن تعهد در قبال سهامداران باشگاه در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی طلبکار نیز، متعهد و مسئول است.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از در روزهای گذشته برخی بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران برای پیگیری وصول مطالبات خود مقابل ساختمان وزارت نفت تجمع کرده بودند.

همچنین مطالعه کنید:

تخلف بانکها از سود مصوب

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، از آنجا که همواره بانک‌ها از سودهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *