صفحه اصلی / اکبر ترکان به منطقه آزاد ماکو سفر کرد

اکبر ترکان به منطقه آزاد ماکو سفر کرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، اکبر ترکان در سفری سه روزه به منطقه آزاد ماکو، از پروژه های در دست احداث، سرمایه گذاری های انجام شده و فعالیت های در دست اقدام این منطقه بازدید می کند.
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بدو ورود مورد استقبال حسین فروزان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و معاونین و مدیران این سازمان قرار گرفت.
بر اساس برنامه اعلام شده؛ اکبر ترکان روز سه شنبه ۱۰ مرداد ماه از طریق فرودگاه ماکو وارد این منطقه شد. وی در روز اول سفر خود از پروژه های ترمینال اصلی فرودگاه ماکو، ساخت جاده مرگنلر به پلدشت، تعریض جاده مرگنلر به ماکو و جاده شوط، پارک بانوان و سالن کشتی در شهرستان شوط، پروژه جاده لجستیک (کمربندی ساری سو) و شهرک صنعتی سنایع سبک بازدید می کند.
وی هم چنین در پایان روز اول بازدید خود از منطقه آزاد ماکو با سرمایه گذاران این منطقه دیدار و گفتگو می کند.
مشاور رییس جمهور در روز دوم (چهارشنبه ۱۱ مردادماه) حضور در منطقه آزاد ماکو از ساختمان شماره ۲ سازمان منطقه آزاد ماکو واقع شده در شهر بازرگان بازدید می کند. هم چنین بازدید از مراحل مرمت و نوسازی کاخ موزه باغچه جوق، پروژه احداث مهمانسرا و بازارچه مرزی امید در شهرک ولیعصر، پایانه ۱۲ هکتاری صادراتی در جاده ساری سو در همجواری مرز بازرگان، بوستان امام خمینی (ره) و قلعه قبان از دیگر برنامه های دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به ماکو خواهد بود.
ترکان در روز سوم (پنجشنبه ۱۲ مردادماه) حضور در ماکو از سه پروژه سرمایه گذاری شده در منطقه آزاد ماکو بازدید می کند. هتل ۵ ستاره جواهر، کارخانه فروآلیاژ با سرمایه گذاری مستقیم کشور هند و نیروگاه تولید برق از جمله مواردی است که در این روز مورد بازدید قرار خواهد گرفت.
اکبر ترکان را در این سفر محمد معزالدین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق و درنا کسرایی مدیر روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همراهی می کنند.

همچنین مطالعه کنید:

ایران خودرو

محصولات ایران‌خودرو گران شد + جدول

شرکت ایران خودرو قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد که به علت نرخ جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *