صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست

راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی – رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت – در واکنش به اظهارات اخیر یکی از مسوولان قضایی که شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام را زمینه‌ساز نفوذ و پیشبرد اهداف گروه‌هایی مانند داعش در ایران دانسته بود، در اینستاگرام خود نوشت:
"منافقین و داعش از یک ابزار ارتباطی استفاده کرده اند"؛ جمله ای خبری که تحلیل شنونده از نحوه بیان گوینده این است که بایستی با این ابزار ارتباطی برخورد کرد. تهدید وزیر ارتباطات هم چاشنی نشان دادن جدیت ما. بالاخره دستمان به وزیر می رسد اگر به داعش و منافقین و سرویس دهنده بیت المللی نمی‌رسد!
مجموع دنبال کنندگان منافقین کوردل و داعش در کشور چقدر است؟ خدمات مفید و دنبال کنندگان آن چقدر هستند؟ وقتی اینگونه بیان می‌کنیم دشمنان ما راهکار خوبی یاد می‌گیرند و آن هم اینکه برویم از نقاط قوت ایران استفاده کنیم، عده ای هستند که آنها را خراب می‌کنند و در مردم نارضایتی ایجاد می‌شود و هدف ما چه چیزی بهتر از اینکه بین مردم و حاکمیت اختلاف ایجاد کنیم؟
راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست که اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است. همیشه همراهی مردم باعث موفقیت ما بوده است. البته پیگیری همدلانه نه تهدید آمیز برای پاکسازی فضای مجازی هم ضروری است.

همچنین مطالعه کنید:

گرانی گوشت با زمزمه قرنطینه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، دلالان و واسطه ها نیز در روزهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *