صفحه اصلی / ایران قطع رابطه جنبش فتح با رژیم اشغالگر قدس را ضروری می‌داند

ایران قطع رابطه جنبش فتح با رژیم اشغالگر قدس را ضروری می‌داند

جمهوری اسلامی ایران از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت نموده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می داند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حسین امیرعبداللهیان افزود:  تظاهرات ملت مظلوم فلسطین در جمعه خشم نشان داد که آستانه صبر این ملت در قبال جنایات رژیم اشغالگر قدس به پایان رسیده و قوانین زورگویانه در قرار دادن محدودیت برای ورود به مسجد الاقصی برای صاحبان اصلی فلسطین، انتفاضه جدیدی را رقم خواهد زد.
امیرعبداللهیان همچنین یادآور شد: مسجدالاقصی متعلق به مسلمین بوده و حق مسلمانان بالاخص فلسطینیان است که برای انجام فرایض دینی در آن مکان مقدس حضور یابند و اعمال محدودیت برای ورود به این مکان مقدس خلاف قوانین بین المللی و تعهداتی است که رژیم غاصب صهیونیستی موظف به رعایت آن می باشد.
 دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل ادامه داد: اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، رهبران فلسطینی را بر آن داشت تا جمعه را "روز خشم" اعلام نمایند و ملت حق طلب فلسطین نیز به پا خواسته و برای حداقل حقوق خود، جهت ورود به مسجد الاقصی بپاخیزند. لیکن رژیم صهیونیستی تاب تحمل کوچکترین اقدام علیه جنایات خود را نداشته و به راهپیمایان تیراندازی نموده است.
وی با اشاره به جنایت اخیر تل آویو اظهار داشت: شهید و زخمی شدن بیش از 400 فلسطینی جنایتی بزرگ و غیرقابل بخشش و نیازمند عکس العمل جدی و فوری مجامع بین المللی و کشورهای اسلامی می باشد. تأسف بارتر آن است که رژیم صهیونیستی در سایه سکوت و یا همکاری برخی دولتها، پای را از این نیز فراتر نهاده و با ورود به بیمارستان‌ها تعدادی از مجروحان را نیز به اسارت برده است.
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در ادامه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران  از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت نموده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می داند. رژیم صهیونیستی بداند که این جنایات بی پاسخ نبوده و مقاومت و مردم فلسطین پاسخ این اقدامات جنایتکارانه را خواهند داد.
وی در پایان همچنین گفت: جمهوری اسلامی ایران همسو با ملت های مسلمان و آزاده جهان این جنایت را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت علیه رژیم صهیونیستی حمایت می کند.

 

همچنین مطالعه کنید:

کام تلخ صادرکنندگان عسل

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما این صنعت در سالهای اخیر بخصوص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *