صفحه اصلی / شجاعی: پانیونیوس از مدت‌ها قبل "حاج صفی" را زیر نظر داشت

شجاعی: پانیونیوس از مدت‌ها قبل "حاج صفی" را زیر نظر داشت

احسان حاج صفی روز شنبه به صورت رسمی به تیم پانیونیوس پیوست تا در این تیم هم بازی مسعود شجاعی دیگر بازیکن تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران شود. شجاعی خود که قراردادش با پانیونیوس به اتمام رسیده بود تصمیم گرفت که یک سال دیگر قرارداد خود را با این تیم تمدید کند.
مسعود شجاعی پس از تمدید قرارداد با پانیونیوس گفت‌: زمان زیادی طول نکشید تا بخواهم قراردادم را تمدید کنم. من دو جلسه با مسئولان باشگاه مذاکره کردم و تصمیم گرفتیم تا همکاری‌مان را برای یک سال دیگر ادامه‌ دهیم.
هافبک تیم‌ ‌ملی ایران در ادامه صحبت‌های خود درباره جذب احسان حاج صفی گفت‌: باشگاه نزدیک به شش، هفت ماه بود که حاج صفی را زیر نظر داشت و میخواست این بازیکن را به خدمت بگیرد. آنها از من درباره این بازیکن نظر خواهی کردند و من هم گفتم که حاج صفی بازیکنی بسیار خوب و تکنیکی است که می‌تواند به ما کمک کند، چون قابلیت‌های زیادی دارد. خوشحالم که اکنون با او هم تیمی هستم و می‌توانیم در کنار هم بازی کنیم.
بعد از حضور این دو بازیکن در پانیونیوس روز شنبه اولین جلسه تمرینی این تیم با حضور دو بازیکن ایرانی برگزار شد و این دو بازیکن در کنار هم به تمرین پرداختند.
غیر از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی اکنون کریم انصاری فرد نیز دیگر بازیکنی است که در سوپر لیگ یونان در تیم المپیاکوس فعالیت می‌کند.

همچنین مطالعه کنید:

تهدید اشتغال۱۲۰ هزار نفر در صنایع لبنی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، دبیر انجمن صنایع لبنی ایران در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *