صفحه اصلی / رشد ۳۰۰ درصدی سود سهام فولاد خوزستان در سال ۹۵

رشد ۳۰۰ درصدی سود سهام فولاد خوزستان در سال ۹۵

 نقش خویش را در جهت گیری اقتصاد بدون نفت تثبیت نموده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ماین نیوز، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ این شرکت بیش از ۶۷۰۰ میلیارد ریال شده که در مقایسه با سود سال ۱۳۹۴ این شرکت که حدود ۲۱۰۰ میلیارد بوده است، رشد بیش از ۳۰۰درصدی را نشان می دهد.
مدرس خیابانی در خصوص روند رو به رشد تولید شرکت فولد خوزستان در سال جاری تاکید کرد: شکستن رکورد‌های تاریخی تولید شرکت با رسیدن به رقم 3 میلیون و 600هزارتن وفروش صادراتی یک میلیون و 900 هزارتن شمش فولاد به میزان ٦٣ میلیون دلار که در نوع خود بی نظیر بوده تاثیر معناداری در تراز بازرگانی کشور داشته است.
وی افزود: در حقیقت شرکت فولاد خوزستان ضمن اجرای عملی به منویات رهبرمعظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی نقش خویش را در جهت گیری اقتصاد بدون نفت تثبیت نموده است.
مدیرعامل فولاد خوزستان تصریح کرد: در کنار دستیابی به تندیس سیمین برترین جایگاه تعالی کشور در قالب جایزه ملی تعالی سازمانی ، دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کننده برای پنجمین سال متوالی نشانه عملکرد توانمندتر مجموعه مدیران و همه کارکنان فولاد خوزستان در مقایسه با سایر شرکت‌های همتراز بوده است.
وی تصریح کرد: در سال جاری در حوزه منابع انسانی تلاش پیگیر همکاران در حوزه های مختلف باعث شد که فولاد خوزستان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد. به عنوان مثال در این حوزه با ارتقاء وضعیت بهره‌وری نیروی انسانی با افزایش سرانه، تولید از 480 تن به 523 تن رسید ودر این راستا انتظار میرود این ارتقاء در سال 1396 نیز تداوم یابد.

همچنین مطالعه کنید:

دولت امسال گندم وارد می کند

شایلی قرائی آخرین وضعیت گندمکاران در رابطه با نارضایتی از نرخ خرید تضمینی گندم تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *