صفحه اصلی / تک شاخ شدن استارت‌آپ دوچرخه‌های ثابت

تک شاخ شدن استارت‌آپ دوچرخه‌های ثابت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از نوپانا، ورزش در خانه همیشه با نقدهای زیادی روبه‌رو بوده، اما در دهه اخیر به یکی از پرسودترین بخش‌های بازار تبدیل شده است. شرکت‌های فناوری‌محور تلاش می‌کنند با پیشرفته‌تر کردن لوازم ورزشی هم مردم را به ورزش تشویق کنند و هم درآمد خود را بیشتر کنند.
استارت‌آپ پلوتون (Peloton) که در زمینه تولید دوچرخه ثابت فعالیت می‌کند، به تازگی به جرگه تک‌شاخ‌ها پیوسته است، یعنی ارزشی بالای یک میلیارد دلار دارد.
این شرکت خصوصی که دوچرخه‌هایش نمایشگر دارد به و اینترنت متصل می‌شود، در دور جدید جذب سرمایه، موفق شد ۱/۲۵ میلیارد دلار سرمایه جذب کند.
دوچرخه‌های این استارت‌آپ با هزینه تحویل بالغ بر دو هزار دلار قیمت دارند و شرکت، این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که ماهیانه با پرداخت تنها ۳۹ دلار، صاحب پیشرفته‌ترین نسل دوچرخه‌های ثابت شوند.
کاربران می‌توانند میزان فعالیت خود را به اشتراک بگذارند و آن را با دیگر مالکان مقایسه کنند. در واقع میان آنها نوعی رقابت وجود دارد که این کار تمایل آنها به استفاده از دوچرخه را بیشتر می‌کند.
این دوچرخه‌ها نه ارزان هستند و نه نسخه ارزانی از آن تولید می‌شود، زیرا مدیران این شرکت اعتقاد دارند کیفیت و فناوری به‌ کار رفته در آنها آخرین نمونه موجود است و از آنها استقبال خوبی می‌شود. با این وجود دلیلی برای کاهش کیفیت یا ارزان بودن این دوچرخه‌های خانگی وجود ندارد.

همچنین مطالعه کنید:

نرخ تسه، ۵۵ هزار تومان

به گزارش کسب و کار نیوز ، معاملات امروز گواهی حق تقدم اوراق تسهیلات مسکن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *