صفحه اصلی / بلیت اتوبوس و مترو در روز ۱۴ خرداد رایگان است

بلیت اتوبوس و مترو در روز ۱۴ خرداد رایگان است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، شهریار افندی‌زاده در جلسه هماهنگی طرح‌های ترافیکی، دربارهٔ تمهیدات شهرداری تهران در بیست‌وهشتمین مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که با توجه به برگزاری مراسم امسال در بعدازظهر بیشترین حجم تقاضا به سمت حرم حضرت امام خمینی (ره) در عصر روز ۱۴ خرداد ماه انجام شود.
وی ادامه داد: اتوبوسرانی، تاکسیرانی و مترو خدماتی را ارائه خواهد داد که براین اساس خط یک مترو از ساعت ۵:۳۰ روز چهاردهم خرداد ماه خدمات رسانی خود را به سمت حرم مطهر آغاز کرده و هر ۴ دقیقه یک قطار به این سمت حرکت خواهد کرد.
قائم مقام جدید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه خط یک مترو به سمت حرم امام رایگان خواهد بود، گفت: بر اساس پیش‌بینی ما بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار نفر در این روز به وسیله مترو به سمت حرم حضرت مطهر امام (ره) جابه‌جا خواهند شد؛ و در تمامی ایستگاه‌ها نیز تمهیدات پشتیبانی انجام شده و خدمات مناسبی به شهروندان ارائه خواهد شد.
وی با اشاره به تمهیدات اتوبوسرانی در این روز نیز اظهار کرد: ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس از میادین مختلف از ساعت ۱۳ عصر روز ۱۴ خردادماه، حرکت خود را به سمت حرم مطهر آغاز خواهد کرد و خدمات‌رسانی این اتوبوس‌ها رایگان بوده و ما پیش‌بینی می‌کنیم حدود ۱۵۰ هزار نفر به وسیله اتوبوس جابه‌جا شوند.
افندی‌زاده دربارهٔ تمهیدات تاکسیرانی نیز گفت: تاکسی‌ها از چهار محور نسبت به جابه‌جایی مسافران به سمت حرم اقدام خواهند کرد و علاوه بر آن نرم‌افزار درخواست تاکسی نیز با هزینه‌ای کمتر و ارزان‌تر در خدمت زائران خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کالاها تا پایان سال افزایش نمی‌یابد

به گزارش کسب و کار نیوز ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان اینکه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *