صفحه اصلی / هدف‌گذاری برای کاهش مدت زمان واگذاری انشعاب برق در تهران

هدف‌گذاری برای کاهش مدت زمان واگذاری انشعاب برق در تهران

تسریع در اجرای طرح های تأمین برق متقاضیان وکاهش مدت زمان واگذاری انشعاب تاکید شد.
به گزارش کسب و کار به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این نشست که در محل سالن همایش‌های شرکت توزیع برق تهران بزرگ برگزار شد؛ ضمن پیش بینی هزینه‌های بخش جاری و سرمایه ای در سال ۹۶، برنامه‌های شرکت در خصوص تأمین برق متقاضیان، بهینه سازی و pm و افزایش قدرت مانور و توسعه فیدر، تعویض شبکه هوایی فشار ضعیف به کابل خود نگهدار و همچنین برنامه‌های بهبود خدمات و نو آوری و خرید کالاهای اساسی مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست ضمن تاکید براجرای طرح احداث کابل خود نگهدار هدف‌دار و بر اساس اولویت بندی؛ و انجام هزینه‌ها بر مبنای بودجه و برنامه محور بودن؛ مقرر شد انجام فعالیت‌ها شرکت بر اساس تخصیص بودجه باشد و در این زمینه معاونت‌های برنامه ریزی و مالی پشتیبانی کنترل‌های لازم را در این زمینه انجام دهند.
در ادامه این نشست همچنین به ارائه نقطه نظرات در خصوص اصلاح فرآیندها با هدف شفاف سازی، تسریع و شفاف سازی فرآیند جابجایی پست‌ها، اصلاح و بازنگری ساختار و همچنین تسریع در فرآیند رسیدگی و پاسخگویی به مکاتبات پرداخته شد.
بر اساس این گزارش ضرورت هماهنگی و انجام مطالعات کارشناسی طرح‌هایی همچون کابل خود نگهدار، اتوماسیون، پیگیری وصول مطالبات و ارتقاءی امنیت شبکه IT از جمله مورارد مطروحه از سوی معاونان در این جلسه بود.
در این نشست همچنین مطالعات بازنگری ساختار، درخواست برنامه ریزی نیروی انسانی در بخش بهره برداری و انعقاد قرارداد برای موارد ضروری اولویت‌های تابستان (همچون pm جاری و ترموویژن نیز مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مهندس حسین صبوری، مدیرعامل شرکت نیز ضمن تبریک و آرزوی توفیق و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و همچنین تقدیر از زحمات کلیه همکاران در تأمین برق مطمئن مشترکین و مراکز اخذ رأی در ایام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با تأکید مجدد بر رعایت اخلاقیات و حفظ حرمت وشئونات اداری؛ بر اصلاح و بازنگری ساختار سازمانی با هدف انتقال وظایف اجرایی ونظارتی به معاونت‌های هماهنگی و نظارت تاکید و خواستار برنامه ریزی نیروی انسانی بویژه در بخش بهره برداری و همچنین مدیریت و تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز شد.
وی رعایت سلسله مراتب اداری در مکاتبات اداری و ارتباطات سازمانی را ضروری خواند و گفت: باید از موازی کاری، روز مرگی پرهیز و از پتانسیل‌های خوب شرکت استفاده و بهره گیری شود.
مدیرعامل شرکت همچنین تهیه و ارائه اطلاعات صحیح به عنوان مبنای تصمیم گیری وسلامت اداری را پایه و اساس تحقق برنامه و اهداف شرکت عنوان کرد.
گفتنی است نظارت صحیح بر قراردادها توسط دستگاه نظارت، همکاری لازم با سازمان‌ها و واحدهای ارزیابی کننده جهت پایش عملکرد با هدف شناسایی، آسیب شناسی مشکلات و شفاف سازی فعالیت‌ها، نظم و انضباط اداری و حضور منظم کلیه همکاران و مدیران از اهم موارد تاکید شده در این نشست بود.

همچنین مطالعه کنید:

شهاب جوانمردی

رویگردانی مردم از کسب و کارهای مجازی با گرانی اینترنت

یادداشت –  در این رابطه دو نکته حائز اهمیت است؛ نکته اول اینکه اصولا در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *