صفحه اصلی / رییس ستاد انتفاضه و قدس: فلسطین محور ایجاد وحدت جوامع اسلامی است

رییس ستاد انتفاضه و قدس: فلسطین محور ایجاد وحدت جوامع اسلامی است

 تهدیدات ،مخالفت ها و مقاومت ها، امروزبحمد الله اخبار فلسطین و جبهه مقاومت در سطح افکار عمومی جهانیان منتشر می شود و موردتحلیل و انعکاس قرار می گیرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، اولین نشست ستاد برنامه‌ریزی روز جهانی قدس ۱۳۹۶ ستاد انتفاضه و قدس با حضور مسئولین، مدیران و نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای مرتبط در امور فلسطین در سالن اجتماعات شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
 رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی  تبلیغات اسلامی در این نشست از روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند و میراث راهبردی امام خمینی(ره) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین یاد کرد و گفت: این روز باشکوه همه ساله به فرصتی برای اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام مواضع امت اسلامی علیه اشغالگری و ظلم به ملت فلسطین تبدیل شده است.
وی یکی از بهترین کارکردهای روز قدس را عدم به فراموشی سپردن مسئله فلسطین دانست و اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، جمهوری اسلامی ایران همواره در روز قدس پرونده مربوط به ملت مظلوم فلسطین در برابر ظلم و ستم صهیونیست‌های غاصب را مورد بازخوانی قرار می‌دهد .
شریف موضوع فلسطین و مقابله با اسرائیل را محور ایجاد وحدت میان جوامع اسلامی برشمرد و تصریح کرد: با وجود تمامی تهدیدات ، مخالفت‌ها و مقاومت‌ها، امروز به حمد الله اخبار فلسطین و جبهه مقاومت در سطح افکار عمومی جهانیان منتشر می شود و موردتحلیل و انعکاس قرار می‌گیرد.
وی با تاکید بر ضرورت آگاهی‌بخشی متناسب با شرایط روز در خصوص مسئله فلسطین اظهار کرد: به رغم تلاش‌های گسترده و سناریوهای متعدد استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در به انحراف کشاندن افکار عمومی جهانیان از جنایات صهیونیست‌ها، فلسطین همچنان مسئله محوری جهان اسلام است.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس با بیان اینکه به فضل الهی با ژرف‌نگری و دوراندیشی امام خمینی(ره) و هدایت‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) روز قدس هر سال باشکوه تر از گذشته برگزار می‌شود، لزوم برقراری تعاملات و هماهنگی‌های هر چه بیشتر سازمان‌ها، نهادها و شخصیت‌های فعال در حوزه قدس و فلسطین به منظور ایجاد هم افزایی در به کارگیری ظرفیت و توان امت اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین را مورد تاکید قرار داد.
همچنین در این نشست نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای مرتبط  در امور فلسطین به بیان دیدگاه‌ها و ارائه پیشنهادات خود به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم روز قدس سال 1396 پرداختند.

همچنین مطالعه کنید:

Parkinson

پیوند بین پارکینسون و اختلال دو قطبی چیست؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شفقنا، اختلال دوقطبی (BD)، که افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *