صفحه اصلی / تراکتور بیانیه داد؛ مالکیت باشگاه شخصی نیست

تراکتور بیانیه داد؛ مالکیت باشگاه شخصی نیست

پس از اینکه فدراسیون فوتبال در نامه ای به مسئولان تراکتورسازی اعلام کرد اسناد ناصر شفق درباره مالکیت باشگاه را به رسمیت شناخته، مدیران این باشگاه اقداماتی را در راستای رد ادعای مدیرعامل سابق انجام دادند. تراکتوری‌ها امروز بیانیه‌ای را در این خصوص صادر کردند که متن آن را در ادامه می‌خوانید:
«پیرو مکاتبات صورت گرفته در خصوص ارائه اسناد و مدارک مالکیت باشگاه تراکتورسازی تبریز و ادعاهای مطرح شده در رسانه ها مجموعه باشگاه تراکتورسازی تبریز با مشورت و همراهی کارشناسان محترم حقوقی نسبت به ارسال مدارک و مستندات مالکیت طبق در خواست فدراسیون فوتبال ایران اقدام نموده است.
 
بر این اساس امیدواریم ارائه مدارک لازم و دلایل متقن پیرامون مالکیت باشگاه منجر به رفع ابهامات موجود و تعیین تکلیف نهایی در این خصوص گردد. آنچه مسلم است باشگاه تراکتورسازی تبریز متعلق به هواداران پرشوری است که در سرما و گرما دست از حمایت تیم محبوب خود بر نداشتند و چنین باشگاه پرطرفداری که سال ها حمایت پرشورهای با تعصب را به همراه داشته قطعا متعلق به یک شخص خاص نخواهد بود و هرگز اتفاق تلخ ابومسلم تکرار نخواهد شد.
 
پس از تعیین تکلیف نهایی، طبق تعهدی که نسبت به هواداران داده شد نسبت به واگذاری این باشگاه به مردم شریف آذربایجان با طی مراحل لازم قانونی و در یک پروسه زمانی مشخص اقدام خواهد شد. هدف نهایی در روند واگذاری تیم محبوب پرشورها این است که با اتخاذ تدابیر لازم مراحل واگذاری خللی در روند حرکتی تیم ایجاد نکند و با ایجاد منابع مالی مناسب و استفاده از طرح های اقتصادی کارآمد تیم فوتبال تراکتورسازی بدون وابستگی به منابع مالی دولتی، نماینده شایسته ای برای آذربایجان سرفراز در صحنه ورزش کشور باشد. بر همین اساس انتظار از هواداران پرشور تراکتورسازی این است که در روزهای سخت و در برابر موانع و مشکلات گوناگون با تمام وجود حامی تیم محبوب خود باشند و در توفیق تراکتورسازی همیشه سرافراز تردیدی به دل راه ندهند.
 
تراکتورسازی بزرگ امروز بیش از هر چیز به آرامش و حمایت دوست دارانش نیاز دارد تا در برابر جنجال ها و تنش ها به هواداران پرشورش تکیه کند و با تمرکز راه موفقیت را در پیش گیرد. امید است که با حمایت همه جانبه هواداران ، همراهی رسانه های گروهی و همینطور با تکیه بر توانمندی کادر فنی و تلاش بازیکنان غیور در فصل جدید موفقیت های بزرگ تراکتورسازی محبوب را رقم بزنیم.»

همچنین مطالعه کنید:

maskan

پرداخت وام ۷۵ تا ۱۰۰ میلیونی با نرخ سود ۱۸ درصد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، محمود محمودزاده  در خصوص اینکه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *