صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
افزایش چشمگیر تولید ماشین ریخته گری شماره ۵

افزایش چشمگیر تولید ماشین ریخته گری شماره ۵

تن تختال در ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم، کارکنان ماشین شماره ۵ ریخته گری با استعانت از خدای متعال و تلاش فراوان موفق به تولید ۱۲۵ هزار تن اسلب در اردیبهشت ۹۶ شدند و نقش مهمی را در دستیابی به رکورد ۵۷۰ هزار تن تختال در ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم ایفا نمودند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ماین نیوز، محمد فخری با اعلام اینکه میزان تولید این ماشین در اردیبهشت ۹۶ نسبت به ماه قبل بیش از ۱۷ هزار تن افزایش را نشان میدهد، گفت: این عملکرد نسبت به تولید اسفند ۹۵ بیش از ۴۱ هزار تن افزایش داشته است.
وی با اشاره به این مطلب که ماشین شماره ۵ واحد ریخته گری مداوم فولاد مبارکه در تاریخ ۳۱/۵/۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر در چهار شیفت کاری در حال تولید است، تصریح کرد: این ماشین از نوع عمودی-قوسی بوده و قابلیت تولید اسلب از عرض ۹۰۰ تا ۲۰۰۰ میلیمتر و ضخامتهای ۲۰۰ و ۲۲۰ و ۲۵۰ میلیمتر را دارد که این قابلیت نسبت به ماشین های دیگر موجود در ناحیه یک مزیت به شمار می آید.
رئیس ماشین ریخته گری شماره ۵ فولاد مبارکه اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک کارکنان تلاشگر واحد، به ظرفیت اسمی این ماشین ریخته گری که ۲ میلیون تن فولاد در سال است، دست یابند.
محمد فخری کسب این موفقیت را مرهون تلاش تمامی کارکنان ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم و حمایت واحدهای جنبی و پشتیبانی، مدیریت ناحیه و گروه فنی ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم و مدیریت عالی شرکت دانست و از آنها قدردانی کرد.

همچنین مطالعه کنید:

پیش بینی اعداد بالاتر برای شاخص بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، بسیاری دیگر از فعالان بازار سرمایه افزایش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *