صفحه اصلی / قیمت هرکیلوگرم زولبیا و بامیه ماه رمضان ۱۲۰ هزار ریال است

قیمت هرکیلوگرم زولبیا و بامیه ماه رمضان ۱۲۰ هزار ریال است

 امسال از نوع درجه یک ۱۲۰ هزار ریال و درجه دو ۱۱۵ هزار ریال است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا،  ‘علی فاضلی’ در گفت و گو ، افزود: قیمت زولبیا و بامیه سال گذشته بین ۱۰۰ تا ۱۰۵ هزار ریال بود که امسال این نرخ با هشت درصد رشد به ۱۱۵ تا ۱۲۰ هزار ریال رسیده است که حدود یک هزارریال افزایش نشان می دهد.
وی اظهار داشت: قیمت های پیشنهادی اتحادیه قنادان برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه به کمیسیون اتاق اصناف بیش از این بود که پس از بررسی و آنالیز کارشناسی این نرخ تصویب و ابلاغ شد.
وی گفت: قیمت زولبیا و بامیه در سطح شهرهای مختلف متفاوت است اما به طور معمول نرخ این محصول در شهرهای بزرگ مشابه تهران تعیین می شود.
رئیس اتاق اصناف ایران افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در تهیه زولبیا و بامیه ماه مبارک رمضان در مراکز زیرزمینی و نرخی بالاتر از نرخ مصوب می توانند مراتب را به دستگاه های نظارتی از جمله سازمان تعزیرات کشور و یا اتحادیه قنادان اعلام و پیگیری کنند.
وی ادامه داد: در صورتی که مردم در خصوص قیمت یا کیفیت محصولات عرضه شده در قنادی ها و شیرینی فروشی های تهران شکایتی داشته باشند، می توانند با شماره سامانه ۱۲۴ نظارت بر گران فروشی ها و تخلفات اصناف وزارت صنعت، معدن و تجارت و سامانه ۱۳۵ تعزیزات کشوری و همچنین شماره تلفن ۶۶۹۴۴۴۱۱ و ۶۶۹۴۴۴۹۹ در شهرستان ها با اتحادیه های استانی تماس حاصل کنند.

 

همچنین مطالعه کنید:

Parkinson

پیوند بین پارکینسون و اختلال دو قطبی چیست؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شفقنا، اختلال دوقطبی (BD)، که افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *