صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فراهم شدن شرایط تجاری سازی محصولات دانش بنیان

فراهم شدن شرایط تجاری سازی محصولات دانش بنیان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، اینوتکس می تواند بستر ساز تجاری سازی محصولات دانش بنیان باشد.
محمدمهدی زاهدی، در بازدید از ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۱۷ گفت: در حال حاضر می بینیم همکاری تنگاتنگی بین شتاب دهنده ها، ایده پردازها و استارتاپ ها وجود دارد و ایده در این فرایند تبدیل به محصول می شود و بعد از آن با یک برنامه ریزی مناسب به حوزه صنعت تحویل داده می شود.
وی با تاکید بر اینکه این روند یک ابتکار خوبی است، خاطر نشان کرد: همچنین ادامه این رویه می تواند برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها اشتغال زایی فراوانی داشته باشد تا در نهایت اقتصاد مبنتی بر دانش محقق شود.
زاهدی با تاکید بر تاثیر زیاد چنین نمایشگاه هایی در تجاری سازی محصولات دانش بنیان عنوان کرد: این نمایشگاهها می تواند بستر ساز برای تجاری سازی محصولات دانش بنیان باشد و باید رایزنی ها با خارج از دانشگاه مانند صنعت مربوطه و سرمایه گذار صورت گیرد تا تشویق شده و به این زمینه وارد شوند.
زاهدی بیان کرد: کاملا باور دارم که این نمایشگاه ها زمینه ساز خوبی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان و تجاری سازی محصولات فناورانه ای پیشرفته (های تک) هستند.

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

دوران کرونا را باید تا ۶ ماه آینده در نظر بگیریم

به گزارش کسب و کار نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی کرونا طی سخنانی اظهار داشت: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *