صفحه اصلی / بسته گردشگری برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در گردنه صلوات آباد سنندج تدوین شود

بسته گردشگری برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در گردنه صلوات آباد سنندج تدوین شود

در گردنه صلوات آباد سنندج فراهم شود، گفت: یک بسته گردشگری برای این مسیر تعریف و سپس فراخوان آن انجام شود تا بخش خصوصی ورود کرده و کار را اداره کند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، امیر قادری معاون عمرانی استاندار کردستان به همراه صیدی مدیرکل دفتر فنی استانداری، ملکی مدیرکل راه و شهرسازی، حکمت مدیرعامل مخابرات و نجفیان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و برخی دیگر از مسئولان از پروژه راهسازی گردنه صلوات آباد سنندج بازدید کرد.
این بازدید از قطعات مختلف پروژه صورت گرفت و معاون استاندار و هیئت همراه در جریان بازدید با پیمانکاران قطعات مختلف به گفتگو پرداختند و بر ادامه روند کار و حل و فصل مشکلات باقیمانده تأکید شد.
معاون عمرانی استاندار کردستان در این بازدید گفت: ارتقای گردنه صلوات آباد از پروژه‌های مورد توجه جدی مسئولان استان است و باید پیمانکاران در قطعات مختلف، کار را ادامه بدهند تا بتوانیم از ظرفیت‌های اعتباری وزارت راه و شهرسازی برای تداوم کار استفاده کنیم.
قادری بر ضرورت انجام فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان در این محور و حل مشکلات موجود تأکید کرد و گفت: در اجرای این پروژه به موضوع مبلمان جاده‌ای نیز توجه خواهد شد.
وی ادامه داد: گردنه صلوات آباد برای مردم سنندج و حتی مسافران یک تفرجگاه محسوب می‌شود و لذا با توجه به ظرفیت‌های موجود باید از این فرصت برای گردشگرپذیرتر کردن مسیر استفاده شود.
گفتنی است طول این جاده ۲۱ کیلومتر و اعتبار اولیه آن ۳۱۵ میلیارد ریال است و این پروژه جهت تسریع در اجرا در سه قطعه و به سه پیمانکار واگذار شده است.
معاون عمرانی استاندار کردستان، همچنین در بازگشت از این بازدید از پروژه نیمه‌تمام کانون فرهنگی هنری فرجه سنندج دیدن کرد؛ این پروژه به تازگی به پیمانکار جدیدی واگذار شده تا مراحل تکمیل آن را انجام بدهد.  ​

همچنین مطالعه کنید:

Consume ready meals

دلایل چاقی با مصرف غذاهای آماده

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت تبیان، همه می‌دانیم که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *