صفحه اصلی / شرایط فروش متنوع محصولات مسافری جدید زامیاد اعلام شد

شرایط فروش متنوع محصولات مسافری جدید زامیاد اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز، حمیدرضا درویش معاون فروش و خدمات پس‌ از فروش شرکت زامیاد ضمن اعلام خبر فروش ویژه این شرکت بیان داشت: در این طرح محصولاتی چون ون مسافری جدید آراد (A36-15) با ظرفیت 11 نفر و مینی بوس 19 نفره جدید آذر (A50-15) تولید مشترک زامیاد و ایویکو ایتالیا در قالب مدل های متنوع پیش فروش نقدی و لیزینگی به خریداران ارائه می شود . 
معاون فروش و خدمات پس‌از فروش شرکت زامیاد افزود: در پیش فروش نقدی ون مسافری آراد، سود مشارکت 20 تا 24درصد و پیش پرداخت متقاضی بین 15 تا 100 میلیون تومان و در پیش فروش لیزینگی نیز پیش پرداخت متقاضی بین 10 تا 35 میلیون تومان، حداکثر تسهیلات 100 میلیون تومان با سود مشارکت 16 الی 19 درصد خواهد بود. ضمن اینکه موعد تحویل ون مسافری زامیاد در این دو نوع پیش فروش چهار ماهه است. درویش ادامه داد: در پیش فروش نقدی مینی بوس آذر زامیاد نیز میزان پیش پرداخت متقاضی از 15 تا 120 میلیون تومان در نظر گرفته شده، ضمن اینکه در این مدل، سود مشارکت سالانه20 تا 24 درصد خواهد بود. در پیش فروش لیزینگی هم متقاضی می تواند با پیش پرداخت 10 تا 45 میلیون تومان با سود مشارکت سالانه 16تا 19 درصد، از تسهیلات حداکثر 120 میلیون تومانی استفاده نماید. موعد تحویل مینی بوس زامیاد در این طرح شش ماهه است. 
وی تاکید کرد: شرکت زامیاد در طرح پیش فروش نقدی محصولات خود که دارای استاندارد آلایندگی (Euro4+DPF)  هستند تخفیف ویژه ای با توجه به نوع ثبت نام خودرو برای متقاضیان در نظر گرفته است . 
درویش یادآورشد:  همچنین شرایط جدید فروش فوری و اعتباری انواع وانت تک سوز زامیاد به مبلغ تسهیلات در نظر گرفته شده 24 میلیون تومان است که با اقساط 12 تا 36 ماهه و با تعداد محدود به متقاضیان عرضه می شود.
گفتنی است، متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ضمن مراجعه به نمایندگی ها و عاملیت های مجاز فروش گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور و نمایشگاه مرکزی این شرکت به آدرس کیلومتر 16 جاده قدیم کرج- جنب معاونت فروش و خدمات پس از فروش ، با شماره تلفن های 44922934-021 و 44923272 اداره بازاریابی و فروش شرکت زامیاد نیز تماس حاصل نمایند .

همچنین مطالعه کنید:

گرانی چندباره لبنیات

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، درحالی که نرخ فرآورده های لبنی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *