صفحه اصلی / لوییس انریکه به بارسلونا برمی‌گردد

لوییس انریکه به بارسلونا برمی‌گردد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا امشب به مصاف آلاوس خواهد رفت. این آخرین دیداری است که لوییس انریکه روی نیمکت آبی‌اناری‌ها خواهد نشست.
انریکه سه سال هدایت بارسلونا را برعهده داشت. با توجه کسب سه‌گانه در سال نخست مربیگری روی نیمکت این تیم، می‌توان کارنامه او را رضایت بخش توصیف کرد. انریکه در این‌باره اظهار کرد: در زندگی چیزهای زیادی یاد گرفتم. یکی از چیزهای ارزشمند این بود که در زندگی به هیچ چیزی به صورت قاطع «نه» نگویم. به هر چیزی به دید مثبت نگاه خواهم کرد.
او ادامه‌ داد: بارسلونا خانه من است. این تیم به من همه چیز داد. باشگاه بارسلونا ابتدا به عنوان بازیکن و در حال‌ حاضر نیز به عنوان مربی، به من اعتماد کرد. چرا این احتمال وجود نداشته باشد که بار دیگر به بارسلونا برگردم و برای بار دوم هدایت این تیم را به عهده بگیرم؟ می‌توانم این را بگویم که احتمال بازگشت من به بارسلونا وجود دارد.
انریکه در پایان سخنان خود گفت‌: مربی جوانی هستم و زود است بازنشسته شوم. چیزهای زیادی در انتظار من خواهد بود. کسی چه می‌داند. شاید بازهم به بارسلونا برگشتم.

همچنین مطالعه کنید:

مصوبات ادامه دار جبران کسری بودجه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، اما نمایندگان مجلس سازمان مالیاتی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *