صفحه اصلی / شکایت العین از سمور گریزپای ورزشگاه آزادی!

شکایت العین از سمور گریزپای ورزشگاه آزادی!

باشگاه العین پس از حضور در تهران و شکست برابر استقلال در بازگشت به امارات نسبت به اتفاقاتی که در تهران رخ داد، شکایتی را علیه باشگاه استقلال تنظیم کرده است. العینی ها در نامه ای که برای AFC ارسال کردند نسبت به توهین هواداران استقلال به باشگاه العین و پرتاب اشیا اعتراض داشتند تا اولین بند از شکایت العینی ها به رفتار هواداران استقلال مربوط باشد.
دیگر موارد شکایت باشگاه العین از استقلال اما به وظایف مدیران این باشگاه بر می گردد. العینی ها در متن شکایت خود نسبت به عدم فراهم کردن امکانات لازم برای استقرار باشگاه العین و عدم فراهم کردن وسیله ی مناسب برای جا به جایی در تهران نیز اعتراض داشتند.
همچنین محاصره ی اتوبوس تیم فوتبال العین توسط هواداران استقلال که به ضعف ماموران اجرایی ورزشگاه باز می گردد، دیگر اتفاقی است که از سوی باشگاه اماراتی مورد انتقاد واقع شده است و این باشگاه نسبت به این اتفاق معترض هستند.
بند جالب اعتراض باشگاه العین اما به حضور سمور سنگی باز می گردد. پس از پایان نیمه اول این مسابقه یک سمور گریزپا وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شد و دقایقی بعد با حضور ماموران نیروی انتظامی ورزشگاه را ترک کرد اما با این وجود باشگاه العین نسبت به این موضوع اعتراضی را به AFC منتقل کردند و باید دید که کمیته انضباطی AFC پس از مطالعه ی گزارش ناظر مسابقه چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.
برخی رسانه ها پیش از این درباره ی انتقاد باشگاه العین از عدم اختصاص سکو به هواداران این تیم نیز اخباری را مطرح کرده بودند اما باشگاه العین در نامه ای که به AFC ارسال کرده اعتراضی نسبت به این موضوع نداشت.

همچنین مطالعه کنید:

فاجعه در میانکاله

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، مشاهده تصاویر این تالاب ما را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *