صفحه اصلی / استفاده غیرقانونی تعاونی های غیرمجاز از تابلوی موسسه اعتباری توسعه

استفاده غیرقانونی تعاونی های غیرمجاز از تابلوی موسسه اعتباری توسعه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، «این موسسه هیچگونه مسئولیتی در خصوص تعاونی های غیرمجاز که به نحو غیرقانونی از تابلو این موسسه استفاده نموده اند نداشته و پیگیری فک تابلو های موسسه از سر درب این تعاونی ها از طریق مراجع قضایی در حال انجام است.»
استفاده غیرقانونی تعاونی های غیرمجاز از تابلوی موسسه اعتباری توسعه
در اطلاعیه موسسه اعتباری توسعه که روز جمعه انتشار یافته، آمده است: موسسه اعتباری توسعه نخستین موسسه دارای مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که توانسته نزدیک به بیست سال با ارائه خدمات نوین همسو با سیاست های بانک مرکزی به هموطنان ارائه خدمت کند.
در این اطلاعیه تصریح شده است: این موسسه دارای 47 شعبه فعال است که همه آنها دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی هستند و نشانی دقیق آنها را می توان در سایت موسسه (www.cid.ir) مشاهده کرد.
موسسه اعتباری توسعه در اطلاعیه خود تاکید کرده است: با توجه به موافقت نکردن بانک مرکزی با ادغام تعاونی های غیرمجاز در موسسه اعتباری توسعه و لغو تفاهم نامه این ادغام در سال 1396، موسسه اعتباری توسعه هیچگونه مسئولیتی در خصوص تعاونی های غیرمجاز که به نحو غیر قانونی از تابلو این موسسه استفاده کرده اند نداشته و پیگیری فک تابلوهای موسسه از سر در این تعاونی ها از طریق مراجع قضایی در حال انجام است.
به گزارش ایرنا، تعاونی غیرمجاز وحدت که با عنوان آرمان در شبکه پولی کشور فعال است، اواخر سال گذشته مدعی شد که بانک مرکزی با فرآیند ادغام این تعاونی با موسسه توسعه موافقت کرده است. 
تغییر تابلوی برخی شعب این تعاونی در برخی شهرستان ها بدون هماهنگی با نهادهای مرتبط در روزهای گذشته سبب سرگردانی سپرده گذاران این تعاونی غیرمجاز شده بود و برخی سپرده گذاران با تجمع مقابل شعب موسسه توسعه خواهان برداشت از حساب های خود بودند.

همچنین مطالعه کنید:

الواح هخامنشی

جزئیاتی از حقایق تاریخ امپراتوری هخامنشی/ جایگاه ویژه زنان در الواح تخت‌جمشید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, الواح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *