صفحه اصلی / بیش از سه هزار و ٥٠٠ شغل مستقیم و تثبیت بیش از ٣٣ هزار شغل ایجاد شد

بیش از سه هزار و ٥٠٠ شغل مستقیم و تثبیت بیش از ٣٣ هزار شغل ایجاد شد

 
و موجب تثبیت ٣٢ هزار و ٦٧١ شغل موجود شده است. به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، بالغ بر ٩٠ درصد تسهیلات یاد شده سرمایه در گردش بوده که این میزان تسهیلات برای یکهزار و ٥٠٠ نفر اشتغالزایی داشته و ١٠ درصد آن به منظور ایجاد و توسعه واحد های موجود اعطا شده که یکهزار و ٦٣٧ شغل ایجاد کرده است.
بنا به این گزارش ٢٠ واحد تولیدی غیر فعال در استان های مختلف کشور مستقیما به واسطه پرداخت تسهیلاتی جمعا به مبلغ ٢٢ میلیارد تومان از محل معرفی نامه کارگروه های رونق تولید دوباره به چرخه فعالیت های اقتصادی بازگشته و باعث اشتغال برای ٣٨٠ نفر شده اند.
از ابتدای اجرای طرح رونق تولید مجموعا تعداد ٣١ هزار و ٨٩٨ طرح به مبلغ ٢٨ هزار میلیارد تومان در سامانه هماهنگ ثبت نام کرده و به بانک های کشور معرفی شده اند که از این میزان تعداد ٢٥ هزار و ٤٥ فقره تسهیلات به مبلغ١٧ هزار و ٤٠٠ میلیارد تومان توسط ٢٢ بانک کشور پرداخت شده است.
گفتنی است بانک صنعت و معدن از ابتدای اجرای طرح یاد شده مبلغ ٢٣٠٠میلیارد تومان تسهیلات به ١٦٠٠واحد صنعتی در ٣١ استان پرداخته و رتبه سوم را در میزان تسهیلات پرداختی در بانک های کشور در اختیار دارد.

همچنین مطالعه کنید:

معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *