صفحه اصلی / ویلم دفو «ون‌گوگ» می‌شود

ویلم دفو «ون‌گوگ» می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از مجله ورایتی، فیلمنامه این فیلم  را جولین اشنابل و ژان-کلود کریر نوشته‌اند و اشنابل  کارگردانی آن را به عهده دارد. داستان به دورانی از زندگی «ون‌گوگ» تمرکز دارد که در منطقه آلرس کشور فرانسه سکونت داشت. جان کلیک تهیه این فیلم را برعهده دارد و قرار است فیلمبرداری در کشور فرانسه انجام شود.
اشنابل درباره پروژه جدید گفت: فیلم درباره نقاش و نقاشی و رابطه او با ابدیت است. داستان را یک نقاش روایت می کند و به اعتقاد من فیلم شامل لحظات کلیدی زندگی ون‌گوگ است که در تاریخ رسمی وجود ندارد. این برداشت شخصی من است که امیدوارم شما را به ونسان ون‌گوگ نزدیک تر کند.
جان کیلک نیز گفت: پس از بیست سال همکاری با جولین اشنابل هیجان زده ام و امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشد.
 «دروازه ابدیت» فیلمی با موضوع خلاقیت و فداکاری هایی است که ونسان ون‌گوگ برای خلق شاهکارهای خیره کننده اش انجام داد که امروزه در سراسر دنیا شناخته شده است.
از فیلم های پیشین جولیان اشنابل می توان به «پیش از فروافتادن شب» با نقش آفرینی خاویر باردم و «لباس غواصی و پروانه» اشاره کرد.
«ونسان ون‌گوگ» نقاش نامدار هلندی به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین نقاشان پست‌امپرسیونیست شناخته می‌شود. او در ۳۰ مارس ۱۸۵۳ در زاندرت در ایالت برابانت هلند نزدیک مرز بلژیک به دنیا آمد. «ون‌گوگ» فعالیت هنری خود را به‌عنوان طراح و نقاش از سال ۱۸۸۰ و در سن ۲۷ سالگی آغاز کرد.
برخی از مشهورترین کارهای او می توان به «شب‌های پرستاره» و «گل‌های آفتابگردان»،«در میان کشتزارها»، «گلوله‌ای به سینه‌ خود شلیک کرد» و «روز بعد» اشاره کرد. وی در ۲۹ جولای ۱۸۹۰ در سن ۳۷ سالگی درگذشت.
تا کنون کتاب‌ها و فیلم‌های داستانی و مستند زیادی درباره ون‌گوگ و آثارش نوشته و ساخته شده‌است. از جمله آنها می توان به کتاب «شور زندگی» و فیلمی اقتباسی با همین نام ساختهٔ وینسنت مینلی با بازی کرک داگلاس و آنتونی کویین اشاره کرد.

همچنین مطالعه کنید:

bankha

بیمه حساب های بانکی میلیاردی

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، طی سال‌های اخیر کلاه‌برداری‌های الکترونیک به‌روش‌های مختلف از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *