صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تولید کنسانتره سنگ آهن معادن بزرگ رشد یافت

تولید کنسانتره سنگ آهن معادن بزرگ رشد یافت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ماین نیوز، تولیدکنندگان بزرگ سنگ آهن کشور در ماه فروردین، ۲ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۶۵۸ تن کنسانتره سنگ آهن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، یک میلیون و ۸۲۲ هزار و ۴۰۱ تن بود.
از این میزان، شرکت های «گل گهر» یک میلیون و ۵۰ هزار و ۷۵۲ تن، «چادرملو» 849 هزار و ۵۶۹ تن، «سنگ آهن مرکزی» 405 هزار و ۲۶۲ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» 234 هزار و ۳۲۹ تن، «گهر زمین» 270 هزار و ۱۹۷ تن و «اپال پارسیان سنگان» 176 هزار و ۵۴۹ تن کنسانتره سنگ آهن تولید کردند.
افزایش ۲ درصدی تولید دانه بندی
بنا به این گزارش، ۶ شرکت بزرگ معدنی طی ماه فروردین، ۴۸۲ هزار و ۷۵۹ تن سنگ آهن دانه بندی تولید کردند که نسبت به میزان تولید مدت مشابه سال گذشته (۴۷۲ هزار و ۶۹۱ تن)، ۲ درصد افزایش نشان می دهد.
از این میزان، شرکت مرکزی «165 هزار و ۹۰۰ تن»، جلال آباد «140 هزار تن»، فلات مرکزی «65 هزار و ۶۶ تن»، سنگان «49 هزار و ۸۶۷ تن»، چادرملو ۳۷ هزار و ۷۰۰ تن و میشدوان «24 هزار و ۲۲۶ تن» تولید کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

خودروسازان هر سه ماه می‌توانند درخواست افزایش قیمت بدهند

به گزارش کسب و کار نیوز، رضا شیوا در گفتگویی با اشاره به اینکه خودروسازان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *