صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حمایت از ۷ طرح پژوهشی در حوزه پزشکی مصوب شد

حمایت از ۷ طرح پژوهشی در حوزه پزشکی مصوب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در آخرین جلسه کارگروه علوم پزشکی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی حمایت از ۷ طرح از میان ۲۰ طرح داوری شده مصوب شد. این طرح‌ها در حوزه هایی همچون ناباروری، ژنتیک مولکولی، بیوشیمی سرطان، علوم اعصاب و نانو تکنولوژی پزشکی هستند. همچنین در این جلسه ۲۸ طرح دریافتی جدید مورد بررسی قرار گرفت و برای ۱۳ طرح داور تعیین شد و بقیه طرح ها در اولویت حمایت قرار نگرفتند.
در واقع حمایت از این طرح‌های پژوهشی بنیادی و کاربردی پژوهشگران با هدف کمک به پیش برد مرزهای دانش و حل مسائل اساسی کشور است که بر اساس اولویت‌های علمی کشور در شاخه‌های مختلف علوم در چارچوب عرصه‌های اولویت دار صندوق انجام می‌شود. فعالیت‌های این کارگروه نیز به گونه‌ای است که حمایت‎ از انجام طرح های پژوهشی تنها محدود به تولید مقاله علمی نشود بلکه این روند در نهایت به ارائه روش تشخیص، تولید محصول، دستگاه و تغییر شیوه‌های درمانی منجر شود.

همچنین مطالعه کنید:

صندوق نوآوری

رویداد آنلاین جذب سرمایه در حوزه کشاورزی برگزار می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *