صفحه اصلی / صداقت ماندگار

صداقت ماندگار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل ازپایگاه خبری اتاق تهران،  امروز در سایه مشارکت گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه ملی، می توان بیش از گذشته به توسعه و پیشرفت کشور امیدوار بود و چشم به راه روزهایی نشست که اقتصاد این سرزمین زیرسایه وحدت و وفاق ملی به جایگاه واقعی خود دست یابد.  
اما دستیابی به این پیروزی مرهون کسانی است که  صداقانه، منصفانه و در نهایت دقت و سلامت تلاش کردند تا مردم ایران با شور و انگیزه بیشتری در عرصه حساس و سرنوشت ساز انتخابات حضور داشته و آگاهانه و خردمندانه آرای تعیین کننده خود را به صندوق های رای بیندازند.
قطعا تاریخ سیاسی و اقتصادی ایران هیچگاه نام  جناب آقای اسحاق جهانگیری را فراموش نخواهد کرد. معاون اول رئیس جمهور با شجاعت، فروتنی و در نهایت صداقت در پیشگاه مردم حاضر شدند و نقشی بی بدیل در خلق این حماسه ایفا کردند.
امروز مردم ایران به خود می بالند که مردی در کنار و همراه دولت منتخب است که با تسلط براقتصاد و دلسوز کارآفرینان و آحاد مردم، اقتصاد ایران را به سمت توسعه و پیشرفت راهنمایی و راهوری می کند.
بخش خصوصی ایران وظیفه خود می داند از این حضور آگاهانه جناب آقای جهانگیری در عرصه انتخابات و
همچنین تعهد ایشان در همراهی نهایی و تعیین کننده با رئیس جمهور کمال قدردانی را داشته باشد.
امید است که مردم این سرزمین به لطف چنین مدیران توانمند و صادقی، بزودی در کمال صلح و آرامش به جشن رونق اقتصاد و پیشرفت کشور بنشینند.
مسعود خوانساری
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

همچنین مطالعه کنید:

عمارت خسرو

عمارت خسرو در شهر قصر شیرین پاک‌سازی شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, امین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *