صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
معرفی فعالیت استارتاپ‌ها و شتابدهنده‌ها در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری

معرفی فعالیت استارتاپ‌ها و شتابدهنده‌ها در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری

در جریان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ ما یک رویداد و دو پاویون اختصاصی را اجرا خواهیم کرد. در این رویداد که با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری و ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی برگزار می‌شود جمع کثیری از صاحبان فناوری، صنعتگران، دانشمندان و بازرگانان داخلی و خارجی حضور دارند.
وی در خصوص رویداد مربوطه اضافه کرد: «رویداد کارآفرینی» که یک رویداد ترویجی با رویکرد آموزشی است قصد دارد تا تیم‌ها و افراد علاقه مند به فرایند کارآفرینی را آموزش دهد تا بتوانند اطلاعات لازم در فرایند ایده تا عمل و کارآفرینی را کسب کنند.
هزاوه توضیح داد:  در جریان این رویداد بیش از ۳۰ نفر از علاقه‌مندان صاحب ایده که قبلاً ثبت نام کرده‌اند در فضایی اختصاصی مستقر می‌شوند و می‌توانند با اشتراک‌گذاری ایده‌های خود مهارت‌های کارآفرینی را بیاموزند و به پیشبرد و اجرایی شدن ایده‌های هم کمک کنند.
به گفته وی در این رویداد اساتید و مربیان هم برای ارائه مشاوره و آموزش حضور دارند و در نهایت سه تیم برتر ارزیابی ، شناسایی و معرفی خواهند شد.
مدیر مرکز رشد فناوری در ادامه به تشریح دو پاویون اختصاصی پرداخت و گفت: «پاویون شتاب دهنده ها» و«پاویون استارت آپ ها» هم در جریان نمایشگاه مستقر می شوند و می توانند در طول ۴۴روز نمایشگاه خود را به شرکت کنندگان و سرمایه گذران  معرفی کنند.
هزاوه تصریح کرد: در بخش شتاب دهنده ها ۱۰شتاب دهنده فعال و موفق کشور در کنار یکدیگر معرفی می شوند تا صاحبان ایده بتوانند خدمات و حمایت های آن ها را مقایسه کرده و در آینده استارت آپ های خود را به کمک یکی از آن ها آغاز کنند، همچنین بیش از ۴۰استارت آپ که اغلب ایده هایشان به مرحله اجرایی رسیده در پاویون اختصاصی استارتاپ ها حضور دارند تا ضمن معرفی خود به جامعه هدف، بتوانند از جلسات مشاوره ای بهره مند شوند.
ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری"INOTEX" به همت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از دوم خرداد ماه سال جاری مصادف با May 23 آغاز و تا پنجم خرداد ماه میزبان بیش ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

دوران کرونا را باید تا ۶ ماه آینده در نظر بگیریم

به گزارش کسب و کار نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی کرونا طی سخنانی اظهار داشت: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *