صفحه اصلی / پیشرفت مطلوب پروژه‌های اقتصاد مقاومتی لارستان

پیشرفت مطلوب پروژه‌های اقتصاد مقاومتی لارستان

در سال گذشته و بهره‌برداری از مابقی آنها تا پایان امسال خبرداد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی, محمدرضا باقری‌فرد، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان عنوان کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی پنج طرح ساخت و توسعه راه‌ در لارستان تعریف شده که شامل «ساخت محور خنج – پل اسلام‌آباد »، «ساخت محور اصلی مهر به دارالمیزان»، «تبدیل محور فرعی لار – لامرد به راه اصلی»، «بهسازی راه فیروزآباد – قیر – خنج» و «بهسازی راه اصلی لامرد – خنج» است.
باقری‌فرد افزود: احداث محور خنج-پل اسلام‌آباد به طول ۶۸ کیلومتر نخستین طرح اقتصاد مقاومتی لارستان درحوزه راهسازی است که دهه فجر سال گذشته افتتاح شد.
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان طول محورهای طرح‌های اقتصاد مقاومتی دردست اجرای این منطقه را ۱۱۷ کیلومتر اعلام کرد و افزود: ساخت محور اصلی مهر به دارالمیزان به طول ۴۰ کیلومتر به پایان رسیده که پس از پایان احداث دو پل دو دهنه‌ای ۵۰ و ۴۰ متری در این مسیر افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه عملیات تبدیل محور لار – لامرد به راه اصلی سال گذشته به پایان رسید،‌ گفت: بهسازی راه فیروزآباد- قیر- خنج به طول پنج کیلومتر به پیشرفت ۶۰ درصدی رسیده که امسال به بهره‌برداری می‌رسد و بهسازی راه اصلی لامرد – خنج به طول ۱۸ کیلومتر نیز ۷۰درصد پیشرفت کرده و به زودی به پایان می‌رسد.
باقری‌فرد همچنین از شروع احداث پروژه احداث راه در محور خنج- کاریان خبر داد و افزود: طول این پروژه ۴۲ کیلومتر و اعتبار اولیه پیش‌بینی شده برای آن نیز ۹۰۰ میلیارد ریال است و این طرح از سوی خیرین راه‌ساز در دست ساخت است.

 

همچنین مطالعه کنید:

Parkinson

پیوند بین پارکینسون و اختلال دو قطبی چیست؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شفقنا، اختلال دوقطبی (BD)، که افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *