صفحه اصلی / رکود صنف آهن زیر سایه خواب عمیق ساخت‌و‌ساز

رکود صنف آهن زیر سایه خواب عمیق ساخت‌و‌ساز

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از رازق، حبیب اله بشارتی در خصوص وضعیت فعالیت کارگاه های آهن در سال جاری گفت: در صنف آهن سازان 800 واحد صنفی در سطح شهر تهران مشغول به فعالیت هستند که به واسطه فعال نبودن کارگاه های ساختمانی، بسیاری از کارگاه ها با رکود مواجه هستند و فعالیت زیادی ندارند.
 وی افزود: فعالان صنف آهن سازان به اجرای پروژه های عمرانی که در برنامه ششم تعریف شده است، امیدوار هستند، چرا که اگر برآوردی که در این برنامه نسبت به اقدامات عمرانی درکشور محقق شود کارگاه های آهن زیادی مشغول به فعالیت می شوند.
رییس اتحادیه آهن سازان تصریح کرد: کارگاه های آهن از سال گذشته در بخش نیروگاهی و پتروشیمی ها همکاری های زیادی را شروع کرده اند، اما در بخش ساختمان سازی فعالیت ها چشم گیر نبوده است. این در حالی است که 25 درصد ظرفیت فعالیت کارگاه ها در این صنف در بخش خدماتی است و کماکان 75 درصد ظرفیت در اختیار بخش ساختمان سازی است و به همین دلیل تا راه نیفتادن بازار مسکن و ساختمان سازی، کارگاه های صنف آهن شرایط رکودی را تجربه می کنند.
وی ادامه داد: هر چند کارخانه های بزرگ کشور در این سال ها ظرفیت تولید خود را افزایش دادند، اما هنوز کارگاه های کوچک آهن وارد فاز رونق در بخش خود نشده اند.

همچنین مطالعه کنید:

hungry

بدون گرسنگی لاغر شوید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، تحقیقات زیادی در مورد ساز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *